و مقررات

شرایط و مقررات

ضمانت اصل و اورجینال بودن کالا :

تمامی کالاهای موجود در سایت شیک پوش اصل و اورجینال بوده و از برند های معتبر دنیا ارسال می شود . کد درج شده در سایت شیک پوش برای هر کالا با تگ بر روی کالا یکسان می باشد که نشان دهنده تایید اصل بودن کالا می باشد.

شما برای صحت اصل بودن کالا می توانید از سایت اصلی خود برند اقدام به تایید صلاحیت سفارش خود بپردازید.

تحویل رایگان

کلیه تحویل های سایت شیک پوش به صورت رایگان می باشد .

·         مشتریان شهر تهران مرسوله خود را از طریق پیک مجموعه دریافت خواهند کرد

·         مشتریان شهرستان مرسوله خود را از طریق سرویس پست پیشتاز جمهوری اسلامی دریافت خواهند کرد. که از تاریخ تحویل 2 الی 3 روز کاری به طول خواهد انجامید.

·         قبل از ارسال سفارش شما ، از طریق تلفن با شما جهت زمان ارسال هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد. ( برای ساکنین شهرستان که با پست ارسال می شود ساعت اداری روزانه تحویل ها انجام خواهد شد و در صورت عدم حضور در منزل و یا محل تحویل می بایست مستقیما به اداره پست محل سکونت خود مراجعه نمایید.)

 

تبصره : در صورتیکه بعد از هماهنگی برای ارسال در محل سکونت خود حاضر نباشید و یا اقدام به تغییر آدرس به صورت فورس ماژول شوید مبلغ 5000 تومان بابت ارسال مجدد و یا تغییر مسیر از شما اخذ خواهد شد.

 

زمان های تحویل :

زمان تحویل کالا 8 تا 12 روز کاری می باشد، این زمان ممکن است بدلیل مراحل گمرکی تا چند روز افزایش یابد.

سعی ما بر این است که سفارش شما در همان بازه 8 تا 12 روز کاری ارسال شود . اما به دلیل مشکلات غیر قابل پیش بینی در موارد خاص ، خواهشمند است با اندکی تامل ما را در هرچه بهتر انجام دادن وظایفان یاری کنید.

 

قوانین مربوط به ضمانت تعویض کالا

بنا بر اصل مشتری مداری این امر در دستور کار ما قرار گرفته است که سفارش هایی که مشکل سایز داشته باشند را برای شما مطابق قوانین زیر تعویض نماییم :

ضمانت تعویض تا 7 روز :

در صورتی که از سایز و یا مدل سفارش خود  رضایت ندارید ، شما قادر خواهید بود تا 7 روز پس از دریافت سفارش خود ، کالا را به آدرس دفتر مرکزی تهران ارسال نمایید و سفارش جایگزین خود را انتخاب نمایید.

لطفا تگ از روی کالا جدا نشود ، در صورتی که کالا بدون تگ و فاکتور رسمی سایت شیک پوش باشد. از تعویض آن اکیدا معذور می باشیم.

هزینه برگشت کالا جهت تعویض به عهده مشتری و هزینه ارسال مجدد کالا به عهده سایت شیک پوش می باشد.

تبصره.1 : به دلیل عدم موجودی کالا در ایران ، سفارش جدید شما ، در تاریخ بعدی تحویل برای شما ارسال خواهد شد.

تبصره.2 : قانون  مربوط به تعویض کالا ، به هیچ عنوان شامل موارد زیر نمی شود :

          کلیه اجناسی که در فروش ویژه خریداری شوند شامل قانون تعویض نمی باشند

 کلیه زیور آلات : گردنبند ، گوشواره ، دستبند ، پا بند ، انگشتر

          اکسسوری : عینک ، کلاه ، دستمال گردن ، هد بند ، جوراب ، کمربند و لباس زیر

تمامی محصولات اچ اند ام 

لباس های بچه گانه

عطر و ادکلن در صورتی که پلمب باز شده باشد

تبصره.3 : سلامت تمامی کالا ها قبل از ارسال توسط کارشناس شیک پوش چک می شود، در صورتی که بعد از دریافت کالا پارگی و یا زدگی در کالای خود مشاهده نمودید ، ابتدا کالا توسط کارشناس بررسی شده و پس تاییده پروسه تعویض انجام می شود.

تبصره.3.1 : نحوه بازگشت پس از تایید کارشناس به شرح زیر می باشد:

ساکنین تهران : هماهنگی و استرداد از طریق واحد ترابری فروشگاه اینترنتی شیک پوش

ساکنین شهرستان : ارسال از طریق پست پیشتاز تا 24 ساعت پس از تاییدیه کارشناس. لازم به ذکر است شماره رهگیری بسته پستی می بایست ظرف مدت 24 ساعت، از طریق راه های ارتباطی به فروشگاه اینترنتی شیک پوش اعلام گردد. هم چنین هزینه پست در وهله اول برعهده مشتری می باشد بعد از تایید حضوری کارشناس در صورتی که ایراد و نقص کالا از جانب فروشگاه اینترنتی شیک پوش بود ، هزینه پست به مشتری باز پرداخت می شود. لازم به ذکر است که ساعات کاری شرکت (9 صبح تا 17 عصر ) روی بسته پستی نوشته شود.

 

پیگیری سفارشات :

بدلیل اعتماد سازی در فروش اینترنتی ، بعد از ثبت سفارش شما ایمیل مبنی بر اینکه سفارش شما ثبت گردید از طرف وب سایت شیک پوش دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است وضعیت و سفارش شما در هر مرحله از بعد از ثبت سفارش به شما از طریق ایمیل اطلاع داده خواهد شد.

برای مثال : ثبت سفارش در کشور امارت ، تحویل سفارش به باربری کشور امارات و یا تحویل شما به پست جمهوری اسلامی و ...

 

شرایط خاص:

  • در صورتی که کالا قبل از دریافت دچار مشکلاتی از قبیل  پارگی و یا هرگونه آسیب در زمان ارسال شده باشد ، کلیه خسارت های ناشی از ارسال مجدد به عهده شیک پوش می باشد.
  • در صورت تحویل گرفتن کالا از مامور پست و یا متصدی شرکت و امضای رسید، شیک پوش هیچ گونه مسئولیتی در قبال حوادث بعدی برای کالا نخواهد داشت.
  • در صورتیکه سفارش شما در سایت ثبت شده باشد و کالای مورد نظر شما در انبار موجود نباشد هزینه آن کالا برای شما برگشت داده خواهد .