کلوب مشتریان

به کلوب مشتریان شیک پوش خوش آمدید :

از آنجایی که هدف اصلی ما خدمت رسانی عالی و ارتباط با مشتریان جهت بالا بردن کیفیت و کمیت در فروش محصولات است کلوب مشتریان شیک پوش به نام شیک کلوپ را به شما معرفی می نماییم : 

کلیه مشتریان که اقدام به ثبت نام و خرید از ما نمایند به صورت اتوماتیک عضوی از کلوب ما محسوب خواهند شدند. جدول زیر نوع خدمات و دسته بندی اعضای گروه ها را معرفی می کنند

 

 

 

مشخصات و امکانات در نظر گرفته شده برای هر گروه از اعضای گروه : 

- چهار گروه اصلی : برنز ، نقره ای ، طلایی ، پلاتینیم 

- تمام افراد بعد از ثبت نام 1 امتیاز دریافت خواهند نمود

- تمامی کالا ها موجود در وب سایت دارای امتیاز مخصوص به خود می باشند ( کالاهای بالای 100000 تومان)

- به عنوان هدیه، کادوی روز تولد شما تحت عنوان کارت هدیه که شامل درصدی تخفیف است، نسبت به گروه خود برای شما ارسال می گردد.

- در صورتی که سایت ما را به دوستان و آشنایان معرفی نمایید و شما را به عنوان معرف اعلام نمایند 1 امتیاز برای شما ثبت خواهد شد.

- در زمان هایی که فروش ویژه به مناسبت های مختلف در سایت آغاز می شود ، اعضای هر گروه بعد از ورود به سایت با نام کاربری خود قادر خواهد بود از درصد تخفیف بیشتری نسبت به گروه برنز ، که در سایت  در حالت عادی نشان داده شده است برخوردار شود. که درصد تخفیف در جدول توضیح داده شده است.

- هزینه برگشت کالا جهت تعویض برای فقط برای گروه های طلایی و پلاتینیم کاملا رایگان می باشد. و با بقی گروه ها بر اساس قوانین سایت خواهد بود.

- پوشاکی که قابلیت کوتاه شدن و یا هر گونه اصلاح در ساختار دوخت را دارا باشند توسط بخش خیاطی ما رایگان برای شما آماده خواهند شد.

- بعد از عضویت در هر گروه بالاتر هدیه به صورت کوپن خرید برای شما در نظر گرفته شده است که برای شما ارسال خواهد شد.