کلوب مشتریان

به کلوب مشتریان شیک پوش خوش آمدید :

از آنجایی که هدف اصلی ما خدمت رسانی عالی و ارتباط با مشتریان جهت بالا بردن کیفیت و کمیت در فروش محصولات است کلوب مشتریان شیک پوش به نام شیک کلوپ را به شما معرفی می نماییم : 

کلیه مشتریان که اقدام به ثبت نام و خرید از ما نمایند به صورت اتوماتیک عضوی از کلوب ما محسوب خواهند شدند. جدول زیر نوع خدمات و دسته بندی اعضای گروه ها را معرفی می کنند

 

 

 

مشخصات و امکانات در نظر گرفته شده برای هر گروه از اعضای گروه : 

- چهار گروه اصلی : برنز ، نقره ای ، طلایی ، پلاتینیم 

- تمام افراد بعد از ثبت نام 1 امتیاز دریافت خواهند نمود

- تمامی کالا ها موجود در وب سایت دارای امتیاز مخصوص به خود می باشند ( کالاهای بالای 100000 تومان)

- در زمان هایی که فروش ویژه به مناسبت های مختلف در سایت آغاز می شود ، اعضای هر گروه بعد از ورود به سایت با نام کاربری خود قادر خواهد بود از درصد تخفیف بیشتری نسبت به گروه برنز ، که در سایت  در حالت عادی نشان داده شده است برخوردار شود. که درصد تخفیف در جدول توضیح داده شده است.

- هزینه برگشت کالا جهت تعویض برای فقط برای گروه های طلایی و پلاتینیم کاملا رایگان می باشد. و با بقی گروه ها بر اساس قوانین سایت خواهد بود.

- پوشاکی که قابلیت کوتاه شدن و یا هر گونه اصلاح در ساختار دوخت را دارا باشند توسط بخش خیاطی ما رایگان برای شما آماده خواهند شد.

همچنین باتوجه به امتیاز های کسب شده قادر خواهید بود از لیست جوایز زیر بهره مند گزدید لازم به ذکر است که مجموع کل امتیازات شما میبایست به حد نساب جایزه رسیده باشد.