7 لباس و پوشاکی که هر مردی در کمد لباس خود نیاز دارد

نوشته شده توسط: anahita تاریخ ایجاد: 2016-07-29 تعداد بازدید ها: 2090 نظرات: 1

شما در هر صورت برای خوش تیپ بودن به این هفت قلم پوشاک و لباس نیاز خواهید داشت و باید در کمد لباس خود جایی برای آنها در نظر بگیرید. 

 

7 لباس و پوشاکی که هر مردی در کمد لباس خود نیاز دارد

 

1- شلوار جین 

2 جفت شلوار جین مناسب و اندازه که تقریبا در هر محلی مانند : رستوران ، قرار با دوستان ، پارتی و دوره همی بپوشید. اگر بودجه شما به اندازه است پیشنهاد ما به شما یک دست شلوار جین مشکی و یا آبی است . و یا یک جین سنگشور شده حتما در کمد خود داشته باشید. 

 

    

 

2- پیراهن ساده مشکی و یا سفید 

این پیراهن ها را در هرجا و هر مدلی می توانید تن کنید ، به عنوان مثال زیر یک اورکت و یا با شلوار جین و یا پارچه ای ، به طور معمول آقایان نیاز زیادی به این مدل پیراهن در طول روزمرگی خواهند داشت.

 

    

 

 

3- تی شرت پولو 

این یک مورد کلاسیک است ، که شما را خیلی رسمی و مرتب نشان خواهد داد.

 

    

4- پیراهن مردانه آکسفورد

پیراهن آکسفور سفید مردانه از آن دسته مواردی است که اگر در کمد لباس شما موجود نباشد می توان گفت کمد شما ناقص است . می توان از آن در موارد نیمه رسمی با یک شلوار جین استفاده نمایید و یا با استفاده از یک شلوار پارچه ای مردانه استایلی رسمی به آن دهید. با توجه به موقعیت خود می توانید یک کت تک اسپرت پیراهن خود را ست کنید. در ملاقات های کاری با همکاران ، مدیر شرکت و یا ملاقات با همسر و نامزدتان و یا هر جای دیگر می توانید این پیراهن را استفاده کنید.

 

   

 

5- کت و شلوار

کمد لباس شما بدون کت و شلوار کامل نخواهد شد . اگر حتی شما اهل کت و شلوار هم نیستید، حتما به یک جفت کت و شلوار نیاز خواهید داشت ، تصور کنید برای مراسم های عروسی ، تحریم و یا حتی یک مصاحبه کاری به آن نیاز خواهید داشت.

 

   

6- لباس شنا 

یک دست مایو به همراه صندل لا انگشتی برای تفریحات آخر هفته در تابستان و یا مسافرت ها مورد نیاز شما است ، همیشه برای تفریح های یهویی آماده باشید.

 

7- اورکت و یا پالتو 

برای هوای بارانی و زمستانی حتمی به یک اورکت نیاز خواهید داشت . 

 

   

 

برگرفته از سایت : www.theunstitchd.com

 

دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید

نظرات

ایجاد شده توسط 2017-10-24 12:56:03 ارسال شده توسط مصطفی لینک نظر
تی شرت پولو ماسیمودوتی خیلی خوب بودن . با شلوار کتان یه استایل باحالی میشه

ارسال نظر