دسته ها
قیمت
تومان تومان
فیلتر

استرادیواریوس Stradivarius

برند استرادیواریوس

برند استرادیواریوس در سال 1994 در اسپانیا تاسیس گردید این برند زیر مجموعه شرکت ایندیتکس که مجموعه ای از برند های زارا ، برشکا ، ماسیمودوتی ،پول اند بیر و اویشو را داراست می باشد. برند استرادیواریوس با کانسپت فست فشن وارد و با ایده تولید جدید ترین موج های فشن در سراسر دنیا روانه بازار شد و پس مدت اندکی توجه بسیاری از جوانان را به خود جلب کرد. امروزه برند استرادیواریوس یکی از محبوب ترین برند های تجاری و فست فشن محسوب می شود که هر فصل به طور مستمر نیو کالکشنی را روانه بازار می کند. لازم به ذکر است که این برند تنها به مد و فشن زنان میپردازد و هدف اصلی آن الهام بخشی برای دختران جوان بوده است.

محصولات استرادیواریوس

خرید محصولات استرادیواریوس

برند استرادیواریوس دارای محصولات متنوعی است. همانند سایر برند های ایندیتکس محصولات این برند شامل کفش استرادیواریوس ، کیف استرادیواریوس و لباس استرادیواریوس است اما این برند فقط در زمینه تولید پوشاک برای بانوان فعالیت دارد. هر چند در چند سال گذشته این برند به تولید محصولات مردانه تیز پرداخت که فروش آن با شکست مواجه شد. به همین دلیل تمرکز اصلی خود را بر پوشاک زنان قرار داده که در این زمینه بسیار موفق بوده است:

کیف استرادیواریوس

کیف استرادیواریوس از جمله محصولات پر طرفدار این برند می باشد . کمتر کسی پیدا می شود که از کیف استرادیواریوس استفاده کرده باشد و از کیفیت آن ناراضی بوده باشد. کیف استرادیواریوس بسیار خوش دست و سبک بوده و از متریال مناسب برای تولید آن استفاده شده است . دوخت تمیز و ظاهر شکیل این محصول را در رده برند های بالاتر قرار داده است.

کفش استرادیواریوس

کفش استرادیواریوس نیز از دیگر محصولات این برند است. کفش استرادیواریوس خود به چند دسته تقسیم می شود . کتونی استرادیواریوس ، بوت و نیم بوت استرادیواریوس ، صندل استرادیواریوس ، کفش پاشنه بلند استرادیواریوس از جمله این مدل هاست.

تیشرت استرادیواریوس

تیشرت استرادیواریوس از محصولات پر طرفدار این برند است. جنس نخی ، تنوع مدل باعث محبوبیت این محصول شده است.

قیمت استرادیواریوس

قیمت استرادیواریوس متنوع است . تا سال ها پیش این برند از لحاظ قیمت از سایر برند های ایندیتکس ارزان تر بود اما با گسترش و افزایش کیفیت این برند رفته رفته به قیمت آن افزوده شده است و این برند هم چنان از برند های زارا و ماسیمودوتی ارزان تر است اما می توان گفت هم رده برند برشکا و پول اند بیر از لحاظ قیمت است.

نمایندگی استرادیواریوس

این برند همانند سایر برند های ایندیتکس نمایندگی رسمی در ایران ندارد.

استرادیواریوس ایران

را می توان از وبسایت های معتبر خریداری نمود . فروشگاه اینترنتی شیک پوش مفتخر است که جدیدترین و کامل ترین کالکشن استرادیواریوس را برای مشتریان آماده فروش ساخته است.
بیشترکمتر نشان دادن

تنظیمات

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود