برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

شورت مردانه

خرید اینترنتی شورت مردانه

شورت مردانه به عنوان یک لباس زیر مهم و اساسی در پوشاک آقایان تاثیر بسزایی در استایل و آسایش مردان دارد. تاریخچه شورت مردانه با استایل و مدل های جدید به سال 1934 بر می گردد که فردی با دیدن کارت پستالی از یک شناگر آقا با مایو به این فکر می افتد که شورت مردانه را به صورت امروزی طراحی و تولید کند. برای خرید شورت مردانه فاکتور هایی مهمی از قبیل جنس پارچه ، مدل شورت مردانه و سایز شورت مردانه دقت نمایید زیرا که لباس زیر مردانه در هیچ فروشگاه تخصصی قابل تعویض  و عودت به دلیل مسائل بهداشتی نمی باشد.

انواع شورت مردانه

شورت مردانه اسلیپ

شورت اسلیپ مردانه یکی از پر طرفدارترین مدل های شورت مردانه است، البته شورت اسلیپ برای آقایانی با رون های چاق و اضافه وزن پیشنهاد نمی شود زیرا که باعث عرق سوزی در فصل های گرم سال می شود.

شورت مردانه باکسر

شورت باکسر پادار و نیمه بلند می باشد که پا ها در آن آزاد می باشد. نام باکسر از مدل شورت های ورزش بوکس گرفته شده زیرا که تا حدود زیادی شبیه بوکسر های می باشد. 

شورت مردانه پاداراسپرت

این مدل شورت دارای کش پهن در قسمت کمر می باشد و به صورت جذب است که به پاها می چسبد جنس شورت پادار اسپرت نخی است و به دلیل جذب بودن آن به آقایان با وزن متعادل پیشنهاد می شود، دقت داشته باشید این مدل با شورت باکسر کاملا متفاوت می باشد.

شورت مردانه دکمه دار

این مدل شورت مردانه در قسمت جلویی شورت معمولا زیپ و یا دکمه دارد که برای زمان هایی که به سرویس بهداشتی می روند استفاده می شود.

شورت فانتزی مردانه

شورت های فانتزی همانطور که از نامش مشخص است برای جذابیت های سکسی استفاده می شود که در طرح های فیلی ، عروسکی ، ماری و سگی دوخته و تولید می شود 

شورت مردانه لامبادا

این مدل شورت لامبادا که با نام شورت برزیلی مردانه نیز شناخته می شود مدل خاص از شورت مردانه می باشد که باسن آقایان رو پوشش نمی دهد و در بین عده ای از مردان طرفدارانی دارد ، باید خاطر نشان کرد که این مدل خیلی راحت نیست و برای استفاده طولانی مدت مناسب نیست.

محبوب ترین جنس و رنگ شورت مردانه کدام است؟

جنس شورت مردانه برای جلوگیری از تعرق و پاکیزگی می باشد مورد نظر گرفته شود، شورت مردانه مشکی ، سفید و طرح دار نیز جزو محبوب ها می باشند برای مثال :

شورت نخی مردانه
شورت کتان مردانه 
شورت ورزشی مردانه
بهترین برند شورت مردانه چیست؟

برند ها و فروشگاه معروفی در دنیا مشغول تولید و فروش شورت های مردانه در دنیا می باشند و بازار بسیار بزرگی در دنیا برای تولیدکنندگان و نمایندگی فروش شورت  مردانه وجود دارد. بهترین برند های شورت مردانه در زیر اشاره شده است: 

شورت مردانه کلوین کلاین
شورت مردانه اچ اند ام
شورت مردانه زارا
شورت مردانه ماسیمودوتی
شورت مردانه پل اند بیر
شورت مردانه ال سی وایکیکی
شورت مردانه منگو
شورت مردانه کوتون
بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود