برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

بافت زنانه

خرید پلیور زنانه

خرید پلیور زنانه در فصل زمستان بسیار رایج است . بافتنی و پلیور از گذشته پوشش مناسبی برای فصول سرد بوده است . پشمی که از آن برای تهیه و تولید پلیور استفاده می شود باعث حفظ گرمای بدن شده و به همین علت بسیار محبوب است. مدل های متنوع پلیور زنانه بسیار متنوع و مناسب برای هر مکان های متفاوت هست. این تنوع باعث شده تا بتوان پلیور زنانه را با انواع لباس های مختلف استایل شود.

انواع پلیور و ژاکت زنانه

پلیور سایز بزرگ و یا اور سایز

پلیور اورسایز بسیار شیک و زیباست و به تنهایی قابل استفاده است شما حتی می توانید زیر یک پلیور اور سایز یک پیراهن بپوشید دقت کنید که یقه پیراهن شما از زیر پلیور بیرون بیاید.

پلیور یقه اسکی

پلیور یقه اسکی یکی از پر طرفدار ترین مدل های پلیور زنانه است . این پلیور با یقه بلند ایستاده باعث گرم ماندن گردن شما می شود.پلیور یقه اسکی خود به مدل های گشاد و جذب یا بافت درشت یا ظریف تقسیم می شود.

پلیور کرک دار یا موهر

پلیور موهر از جنس موهر بافته می شود که بسیار نرم و لطیف و در عین حال گرم است.

پلیور کوتاه

پلیور کوتاه از مدل پلیور نیم تنه است. این مدل پلیور در سال های گذشته بسیار مرسوم است.

پلیور آستین کلوش

پلیور آستین کلوش مدل دیگری از انواع پلیور است که آستین های آن نسبتا گشاد تر است.

قیمت پلیور زنانه

قیمت پلیور زنانه به عوامل متعددی بستگی دارد . جنس پلیور در قیمت آن بسیار تاثیر گذار است به عنوان مثال پلیور از جنس کشمیر با توجه به نوع پارچه کمیاب و مرغوب آن بسیار گران است ولی پلیور از جنس های ویسکوز که مصنوعی هستند قیمت پایین تری دارد. برخی از پلیور هایی که در تولید آن از جنس پلاستیک استفاده می شود قیمت ارزانی دارند.

برند بافتنی زنانه

برند های بسیاری به تولید پلیور زنانه پرداخته اند . پلیور و بافتنی زنانه از اصلی ترین آیتم های لباس زمستانی است که تولید کنندگان پوشاک در فصول سرد به آن ها بسیار توجه دارند. پلیور زنانه بسته به نوع برند از کیفیت های مختلفی برخوردار است.

خرید اینترنتی پلیور و ژاکت بافتنی زنانه

برای خرید اینترنتی پلیور زنانه باید به عوامل مختلفی توجه کرد از جمله انتخاب سایز که مهم ترین فاکتور است برای انتخاب سایز مناسب می توانید از راهنمای سایز استفاده کنید هم چنین برای اطمینان از کیفیت آن متریال استفاده شده برای تولید پلیور ذکر می شود.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود