برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

دامن زنانه

خرید دامن زنانه

دامن زنانه از جمله آیتم هایی است ک انتخاب بسیاری از خانم های شیک پوش است . دامن زنانه نمادی از زنانگی و ظرافت است. در گذشته زنان برای پوشش از دامن استفاده می کردند با ورود زنانه با جامعه و کار آن ها در خارج از خانه استفاده از شلوار در بین زنان مرسوم گردید ولی تا پیش از آن دامن زنانه در میان دختران بسیار محبوبیت داشت. امروزه استفاده از شلوار زنانه بیشتر از دامن مرسوم است اما در بسیاری از استایل های خیابانی و استایل ها معمول از دامن استفاده می شود . بنابر این خرید دامن زنانه بسیار رواج پیدا کرده است.

انواع دامن زنانه

دامن ماکسی زنانه

دامن زنانه مدل های متنوعی دارد برخی از مدل های دامن بر اساس قد آن ها تقسیم بندی می شوند .دامن ماکسی مدلی از دامن زنانه است که که قد آن بلند و تا قوزک پاست.

دامن میدی زنانه

دامن زنانه میدی مدل دیگری از دامن زنانه است که قد آن تا وسط ساق پا است . استفاده از این مدل دامن نسبت به مدل ماکسی مرسوم تر است.

دامن مینی زنانه

دامن مینی مدل از دامن کوتاه زنانه است که قد آن بالای زانو است.

دامن پلیسه زنانه

دامن پلیسه مدلی از دامن زنانه است که سر تا سر آن پلیسه دوخته شده است این مدل دامن در سال های اخیر بسیار ترند شده است.

دامن جین زنانه

دامن جین زنانه مدلی از دامن زنانه است که جنس آن از پارچه جین است .

قیمت دامن زنانه

قیمت دامن زنانه به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله این عوامل جنس پارچه است. برخی از پارچه های مرغوبی که برای دوخت دامن استفاده می شوند مانند ابریشم و ساتن قیمت بالاتری دارند.هم چنین مدل دامن نیز میتواند در قیمت آن تاثیرگذار باشد. به عنوان مثال دامن پلیسه قیمت بالاتری دارد.

برند دامن زنانه

برند دامن زنانه متنوع است و بسیاری از برندهای فست فشن و کامرشال در کالکشن های خود مدل های متنوعی از دامن زنانه را طراحی و تولید می کنند.

خرید اینترنتی دامن زنانه

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی لباس در کالکشن های خود مدل های متنوعی از دامن زنانه را برای فروش ارائه می دهند . فروشگاه اینترنتی شیک پوش نیز مدل های متنوعی از انواع دامن را برای خرید اینترنتی دامن زنانه آماده ساخته است.

سایز دامن زنانه را چگونه باید انتخاب کرد؟

برای انتخاب سایز دامن زنانه باید اندازه دور کمر را و دور باسن را با یک متر اندازه گیری نمایید. سپس با استفاده از جدول راهنمای سایز می توان سایز خود را پیدا کنید.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود