برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

لباس مجلسی

خرید لباس شب

برای رفتن به مهمانی و مجالس خرید لباس شب ضروری است. همانگونه که میدانید رفتن به مهمانی و مراسم های مختلف باید درس کد که برای خانم ها لباس شب است رعایت شود. هیچ شخصی برای رفتن به عروسی با استایل ورزشی ظاهر نمی شود . ازین رو خرید لباس شب زنانه از واجبات هر کمد لباسی است. لباس شب به دلیل طرح ها و مدل های خاصی که دارد برای استفاده روزمره مناسب نیست.

انواع لباس شب

لباس شب کلوش 

لباس شب کلوش از بالا جذب است و از ناحیه کمر به پایین گشاد می شود . این لباس شب برای افرادی که پایین تنه درشت دارند مناسب است.

لباس شب جذب

لباس شب جذب همانطور که از نامش پیداست جذب بدن است و فرم بدن را به خوبی نشان میدهد این مدل لباس شب مناسب افرادی است که اندام ساعت شنی دارند.

قیمت لباس شب

قیمت لباس شب متنوع و بسیار به مدل لباس بستگی دارد. از آن جایی که لباس شب با توجه به موقعیت استفاده آن خاص است بنابر این نوع و مدل آن نیز متفاوت است . برخی از مراسم حتی نیاز به طراحی مدل و شخصی دوزی نیز دارد بنابر این قیمت لباس شب متناسب با این موارد می تواند متفاوت باشد.

برند لباس شب

برند های مختلف مدل های لباس شب و لباس مجلسی را تولید  می کنند. برخی از این برند ها بسیار لوکس و برخی دیگر برند های بازاری هستند در ایران غالب لباس شب های تولید شده متعلق به برند خاصی نیست و خیاط به صورت شخصی تولید می کند.

خرید اینترنتی لباس مجلسی

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود