برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
رنگ
فیلتر

بوت و نیم بوت زنانه

خرید بوت و نیم بوت زنانه

بوت زنانه و نیم بوت زنانه از جمله مدل کفش زنانه ایست که مناسب برای فصول سرد و مناطق سردسیری است. بوت و نیم بوت زنانه انواع مختلفی دارد. یم مدل کفش پوشش مناسبی در برابر سرماست چرا که ساق پا را در برابر سرما حفظ می نماید. بیشتر مدل های بوت زنانه و نیم بوت زنانه از جنس چرم هستند و باید کیفیت کافی در برابر بارندگی و برف و سرما را داشته باشند.

انواع بوت زنانه

بوت چلسی زنانه

نیم بوت چلسی زنانه مدلی از بوت زنانه است که استایل اسلیم بوده و بغل های آن دارای زیپ و یا پنل کشی قابل انعطاف برای پوشیدن و در آوردن استو این مدل نیم بوت زنانه معمولا از جنس چرم و یا جیر می باشد.

بوت و نیم بوت بندی lace up

نیم بوت بندی به مدلی از بوت گفته می شود که جلوی آن با بند بسته می شود. این مدل بوت زنانه ضاهری مانند بوت های ارتشی دارند.

بوت سوارکاری

بوت سوارکاری مدلی از بوت زنانه است که از لحاظ ظاهری به بوت های سوار کاری شباهت دارد این مدل از بوت در پنجه خود پهن و محکم است.

بوت آگ

بوت آگ یک مدل بوت استرالیایی و نیوزلندی پوستی است که درون آن پشمی است و در برابر سرما بسیار مقاوم است.

نیم بوت جورابی زنانه

نیم بوت جورابی نیز از لحاظ جنس شبیه به پارچه کشی می ماند که به جوراب تشبیه شده و به پا می چسبد.

نیم بوت جلو باز زنانه

نیم بوت جلو باز از ناحیه پنجه باز است و پنجه پا دیده می شود.

نیم بوت چانکی زنانه

به بوت های با زیره و پاشنه ضخیم و دندانه دار بوت چانکی می گویند.

بوت بارانی یا ولینگتون زنانه

این مدل بوت زنانه مناسب برای مناطق پر باران است چرا که این مدل بوت ضد آب بوده و از نفوذ آب به کفش جلوگیری می کند.

نیم بوت کابویی زنانه

به از لحاظ ظاهری این مدل کفش به بوت های کابویی و یا گاوچرانی قدیمی شباهت دارد و در سال های اخیر بسیار محبوب و ترند شده اند.

قیمت بوت و نیم بوت زنانه

قیمت بوت و نیم بوت زنانه بسته به جنس آن متفاوت است. برخی از مدل های بوت چرمی بخصوص اگر از جنس چرم طبیعی باشند قیمت بالایی دارند.

برند بوت زنانه

بسیاری از برند های تولید لباس و تولید کیف و کفش در دنیا هر ساله مدل های متنوعی از بوت و نیم بوت زنانه را روانه بازار می کنند. یکی از معروفترین برندهای بوت زنانه که به تولید بوت بارانی از قدیم شهرت دارد برند لوکس بربری است.

خرید اینترنتی بوت زنانه

بسیاری برای خرید اینترنتی نیم بوت زنانه باید به چند نکته دقت کرد. به عنوان مثال اگر کالا پاشنه دار است ارتفاع پاشنه چقدر است و یا جنس بوت از چه پارچه ای ساخته شده است.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود