برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

کفش کتانی زنانه

خرید کتونی

کتونی زنانه از جمله آیتم های جدایی ناپذیر در کمد لباس خانم ها است. خرید کتونی زنانه به شما این امکان را میدهد تا بتوانید بهتون نوع پوشش پا را برای استفاده روز مره و یا هنگام ورزش داشته باشید. کتونی زنانه مدل ها و انواع متفاوتی دارد و هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. عموما وقتی صحبت از کتونی است بیشتر به یاد انجام حرکات ورزشی می افتیم و امروزه بیشتر خانم ها برای استفاده روزمره از کتونی استفاده می شود.

انواع کتانی زنانه

کتونی ورزشی زنانه

کتونی ورزشی زنانه مناسب برای انجام ورزش های حرفه ای از جمله دو میدانی بدنسازی ، فوتبال و بسیاری از ورزش های دیگر است. این مدل کتونی با ساختار خاص خود راحتی برای انجام حرکات ورزشی به ارمغان می آورد.

کتونی با پاشنه مخفی زنانه

برخی از مدل های کتونی زنانه دارای پاشنه مخفی در داخل خود است و باعث می شود قد شما بلندتر بنظر برسد.

کتونی ساقدار زنانه

برخی یکی از محبوب ترین مدل های کتونی زنانه کتونی های ساقدار است این مدل کتونی تا دور مچ پا بالا میاید و شبیه بهنیم بوت است.

کتونی plimsoll زنانه

این مدل کتونی زنانه پر طرفدار ترین نوع کتونی است کتونی های پلیم سل برای استفاده روزانه بیشترین محبوبیت را دارا هستند . و برای استفاده روزانه بسیار مناسب است.

کتونی slip-on زنانه

این مدل کتونی زنانه به مدلی از کتونی گفته می شود که رویه آن بدون بند و یک تکه است.

قیمت کتونی زنانه

قیمت کتونی زنانه با توجه به مدل و برند و کاربرد آن متفاوت است به عنوان مثال کتونی های ورزشی که برای مصارف حرفه ای تولید ی شوند قیمت بالاتری نسبت به کتونی های معمولا دارند. هم چنین قیمت خرید کتونی ارجینال زنانه بیشتر از مدل های فیک آن است.

برند کتونی زنانه

برند کتونی زنانه در انتخاب آن نقش مهمی دارند چرا که برند های مختلف به ویژه برند های ورزشی همچون نایک ، آدیداس ، ریباک بهترین و با کیفیت ترین نوع کتونی زنانه را عرضه می کنند.

خرید اینترنتی کتانی زنانه

برای خرید اینترنتی کتونی زنانه باید توجه داشت ما سایز مناسب پا انتخاب شود. با اندازه گیری کف پا می توانید بیشترین طول پا را اندازه گرفته و از روی راهنمای سایز سایز مناسب خود را انتخاب کنید.

بیشترکمتر نشان دادن

تنظیمات

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود