افزودن shikpoush در صفحه اصلی

close
برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

کفش کتانی زنانه

خرید کتونی زنانه

کتونی زنانه از جمله آیتم های جدایی ناپذیر در کمد لباس خانم ها است. خرید کتونی زنانه به شما این امکان را میدهد تا بتوانید بهتون نوع پوشش پا را برای استفاده روز مره و یا هنگام ورزش داشته باشید. کتونی زنانه مدل ها و انواع متفاوتی دارد و هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. عموما وقتی صحبت از کتونی است بیشتر به یاد انجام حرکات ورزشی می افتیم و امروزه بیشتر خانم ها برای استفاده روزمره از کتونی استفاده می شود.

انواع کتانی زنانه

کتونی ورزشی زنانه

کتونی ورزشی زنانه مناسب برای انجام ورزش های حرفه ای از جمله دو میدانی بدنسازی ، فوتبال و بسیاری از ورزش های دیگر است. این مدل کتونی با ساختار خاص خود راحتی برای انجام حرکات ورزشی به ارمغان می آورد.

کتونی با پاشنه مخفی زنانه

برخی از مدل های کتونی زنانه دارای پاشنه مخفی در داخل خود است و باعث می شود قد شما بلندتر بنظر برسد.

کتونی ساقدار زنانه

برخی یکی از محبوب ترین مدل های کتونی زنانه کتونی های ساقدار است این مدل کتونی تا دور مچ پا بالا میاید و شبیه بهنیم بوت است.

کتونی چسبی زنانه

این مدل کتونی زنانه پر طرفدار ترین نوع کتونی است کتونی های پلیم سل برای استفاده روزانه بیشترین محبوبیت را دارا هستند . و برای استفاده روزانه بسیار مناسب است.

کتونی بدون بند زنانه

این مدل کتونی زنانه به مدلی از کتونی گفته می شود که رویه آن بدون بند و یک تکه است.

کتونی چانکی زنانه

کتونی پیاده روی زنانه

کتونی جورابی زنانه

کتونی لژدار جدید زنانه

کتونی اسپرت سفید زنانه

قیمت کتونی زنانه

قیمت کتونی زنانه با توجه به مدل و برند و کاربرد آن متفاوت است به عنوان مثال کتونی های ورزشی که برای مصارف حرفه ای تولید ی شوند قیمت بالاتری نسبت به کتونی های معمولا دارند. هم چنین قیمت خرید کتونی ارجینال زنانه بیشتر از مدل های فیک آن است.

برند کتونی اورجینال زنانه

برند کتونی زنانه در انتخاب آن نقش مهمی دارند چرا که برند های مختلف به ویژه برند های ورزشی همچون نایک ، آدیداس ، ریباک بهترین و با کیفیت ترین نوع کتونی زنانه را عرضه می کنند.

کتونی نایک زنانه

کتونی نیوبالانس زنانه

کتونی آدیداس زنانه

کتونی پوما زنانه

کتونی اسیکس زنانه
کتونی برشکا زنانه
کتونی پول اند بیر زنانه
کتونی جردن زنانه
کتونی نایک زوم زنانه
اسنیکرز زنانه را از کجا بخریم؟

برای خرید اینترنتی کتونی زنانه باید توجه داشت ما سایز مناسب پا انتخاب شود. با اندازه گیری کف پا می توانید بیشترین طول پا را اندازه گرفته و از روی راهنمای سایز سایز مناسب خود را انتخاب کنید.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود