برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
رنگ
فیلتر

کیف زنانه

خرید کیف زنانه

تاریخچه استفاده از کیف زنانه به صد ها سال پیش پیش و زمانی لباس ها جیب نداشتند بر می گردد. انسان کیسه هایی را برای نگه داشتن وسایل و پول خود ره دور کمر خود میبستند و برای جلوگیری از سرقت از بند کشی استفاده می کردد. با گذر زمان استفاده از کیف های دستی بین زنانه رونق گرفت. داشتن کیف نشان دهنده قشر مرفه جامعه بود و تبدیل به یک هدیه گرانبها از سمت مردان به زنان گردید . در ابتدا کیف ها از پوست حیوانات درست میشدند اما امروزه هم نوع و استایل و هم جنس کیف ها بسیار متنوع است . شما می توانید مدل ها ی متنوع کیف زنانه را به صورت آنلاین و حضوری خریداری کنید.

انواع کیف زنانه

کیف های زنانه بسیار متنوع هستند و مدل های آنها بسیار متنوع است . امروزه بر اساس مکانی که می خواهید بروید و یا زمان استفاده مدل ها با هم متفاوت است . مدل های کیف زنانه به کیف دستی ، کیف دوشی ، کیف کمری ، کیف مجلسی ، کیف پول ، کیف مسافرتی ، کوله پشتی تقسیم بندی می شوند.

کیف دستی و کیف دوشی زنانه :

متداول ترین مدل کیف زنانه کیف دوشی  و کیف دستی زنانه است . کیف های دوشی خود به مدل های مختلفی تقسیم می شوند سایز کیف بسیار اهمیت دارد. بعضی از کیف ها سایز  بزرگ و بعضی دیگر سایز کوچیک هستند کیف های مینی اکثرا سبک ترن و حملشان راحت تر است اما جای چندانی برای گذاشتن وسایل ندارند. کیف های بزرگ جا دارند و همه جا قابل استفاده نیستند.

کیف مجلسی :

برای رفتن به مهمانی و مراسم شب در دست داشتن کیفی راحت زیاد مناسب نیست . هنگامی که شما به مهمانی میروید اغلب نیازی به وسایل شخصی زیاد ندارید . بنابر این یک کیف کوچک مجلسی بسیار مناسب شماست. حال مدل های بسیار زیادی برای کیف مجلسی وجود دارد. که می توانید متناسب با لباس  و رنگ آن مدل مناسب کیف خود را انتخاب کنید.

کیف کمری :

کیف های کمری راحت ترین مدل کیف بخصوص برای مسافرت ها و حتی هنگام پیاده روی های طولانیست . سایز کیف های کمری زیاد بزرگ نیست و برای حمل هنگام مسافرت و حتی گاهی ورزش کردن بسیار مناسب است. این کیف ها بسیار راحت به دور کمر بسته می شوند و اغلب سایز بند آنها قابل تنظیم هست مانند کمربند.

کوله پشتی زنانه :

معمولا با شنیدن نام کوله پشتی به یاد مدرسه و دانشگاه میفتیم. اکثرا به یاد داریم زمانی که به مدرسه میرفتیم برای جا دادن کتاب هایمان از کوله پشتی استفاده می کردیم . امروزه مدل ها جدیدی از کوله پشتی تولید می شوند که سایز آن ها اغلب کوچک تر است و جای چندانی ندارند و اکثرا به صورت فانتزی استفاده می شود.

برند های کیف زنانه :

تولید و فروش کیف زنانه یکی از بیزنس های مورد توجه خیلی از برند های تولید لباس است. برند های لاکچری مانند هرمس ، دیور ، گوچی و ... سالانه در آمد بسیار زیادی از فروش کیف های زنانه بدست می آورند. علاوه بر این برند های فست فشنی مانند زارا دارای مدل های متنوعی از انواع کیف هستند.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود