برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

لباس زیر زنانه

خرید لباس زیر زنانه

انتخاب لباس زیر زنانه از اهمیت بسیاری برخوردار است .چرا که انتخاب یک لباس زیر مناسب برای بهداشت فردی مهم است . لباس زیر اولین پوششی است که به طور مستقیم با پوست بدن در تماس است . بخصوص با اندام هایی در تماس است که اگر بهداشت لازم رعایت نشود موجب بیماری های جبران ناپذیری خواهد شد. لباس زیر زنانه به دو دسته سوتین و شورت تقسیم می شود.برای خرید سوتین زنانه و خرید شورت زنانه  باید نکاتی را مد نظر قرار داد. هم چنین سوتین و شورت زنانه انواع مختلف و مدل های متنوعی دارند. امروزه بعضی ازین مدل ها جنبه تزیین پیدا کرده است و شاهد مدل های زیادی از لباس زیر فانتزی هستیم.

جنس لباس زیر زنانه

سوتین و شورت زنانه جنس های مختلفی دارند اما برای انتخاب لباس زیر مناسب انتخاب جنس با کیفیت بسیار اهمیت دارد. در بعضی موارد دیده شده است که جنس نامرغوب لباس زیر باعث حساسیت های پوستی و بیماری های پوستی شده اند. هم چنین این محصولات با جنس نامرغوب باعث بعضی از بیماری های عفونی می شوند.

مدل لباس زیر زنانه

لباس زیر زنانه مدل های متنوعی دارد. مدل های سوتین زنانه به چندین دسته تقسیم می شوند . انواع سوتین زنانه عبارتند از سوتین نخی ، سوتین جک دار ، سوتین گیپوری ، سوتین فنردار ، سوتین ژله ای ،سوتین کاپدار ، سوتین مثلثی ، سوتین ورزشی ، سوتین اسفنجی ، سوتین سایز بزرگ . هر کدام از این مدل ها را می توانید برای مصارف مختلف خریداری و استفاده کنید. به عنوان مثال سوتین های نخی قابلیت استفاده در طول روز را دارند ولی سوتین های اسفنجی و یا جک دار برای پوشیدن زیر لباس های رسمی تر استفاده می شوند . البته نوع دیگری از سوتین زنانه نیز وجود دارند که برای استفاده در مهمانی شب و زیر لباس مجلسی استفاده می شوند . حتما تا به حال سوتین هایی با بند های نامرئی را دیده اید . یا مدل هایی از سوتین که فقط شامل کاپ هستند و هیچ بندی برای نگه داشتن آن ها استفاده نشده و جنس آنها به صورت چسبناک است . هم چنین نوع دیگری از سوتین وجود دارد که به صورت برچسب است و فقط سینه ها را بالا نگه می دارد این مدل سوتین ها مخصوص مهمانی های شب هستند.

شورت زنانه نیز به مدل های مختلفی تقسیم می شود. بعضی از مدل ها بر اساس جنس پارچه مثل نخی و گیپوری جدا می شوند وبرخی دیگر بر اساس مدل شورت از یکدیگر تفکیک می شوند.مدل شورت زنانه عبارتند از شورت برزیلی ، شورت هیپستر ، شورت لامبادا ، شورت اسفنجی ، شورت تانگ هستند .

سایزبندی لباس زیر

سایز بندی سوتین زنانه استاندارد های متفاوتی دارد اما سایزبندی مرسوم بر این اساس است که سایزبندی سوتین دارای دو قسمت است : یک – سایز کاپ و دو- سایز دور کمر . به عنوان مثال سوتینی با سایز 75B نشان دهنده آن است که Bسایز کاپ سینه و سایز 75 نشان دهنده دور سینه است. سایزبندی شورت نیز بر اساس دور کمر طبق راهنمای سایز به دست می آید.
لباس زیر زنانه

بیشترکمتر نشان دادن

تنظیمات

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود