فیلتر بر اساس
برندها
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
سایز
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
رنگ
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
قیمت
274000تومان 1642000تومان
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
فیلتر محصولات

لباس زیر زنانه

  • سوتین

    سوتین

    <h1><span style="font-size: 14pt;">خرید اینترنتی سوتین</span></h1> <p>خرید اینترنتی جدیدترین و کامل ترین مدل های سوتین زنانه - فروشگاه انلاین شیک پوش با فروش اینترنتی انواع سوتین زنانه ، سوتین نخی زنانه ، ست سوتین و شورت زنانه ، سوتین نخی زنانه با قیمت مناسب در این قسمت مجموعه ای از لباس زیر زنانه از برند های معروف فراهم کرده است.برای خرید اینترنتی سوتین زنانه متناسب با سلیقه خود به شیک پوش اعتماد کنید.</p>
  • شورت

    شورت

    <p>همه افراد با انتخاب یک لباس زیر نادرست و نامرغوب علاوه بر صرف هزینه مالی باعث به خطر انداختن سلامتی خود میشوند. شیک پوش با فروش اینترنتی انواع مدل های لباس زیر زنانه ، شورت زنانه و سوتین زنانه اورجینال و محصولات با کیفیت همواره سعی به حفظ رضایت و اعتماد مشتریان به خود دارد.برای خرید شورت زنانه شیک پوش را انتخاب کنید.</p>

خرید لباس زیر زنانه

انتخاب لباس زیر زنانه از اهمیت بسیاری برخوردار است .چرا که انتخاب یک لباس زیر مناسب برای بهداشت فردی مهم است . لباس زیر اولین پوششی است که به طور مستقیم با پوست بدن در تماس است . بخصوص با اندام هایی در تماس است که اگر بهداشت لازم رعایت نشود موجب بیماری های جبران ناپذیری خواهد شد. لباس زیر زنانه به دو دسته سوتین و شورت تقسیم می شود.برای خرید سوتین زنانه و خرید شورت زنانه  باید نکاتی را مد نظر قرار داد. هم چنین سوتین و شورت زنانه انواع مختلف و مدل های متنوعی دارند. امروزه بعضی ازین مدل ها جنبه تزیین پیدا کرده است و شاهد مدل های زیادی از لباس زیر فانتزی هستیم.

جنس لباس زیر زنانه

سوتین و شورت زنانه جنس های مختلفی دارند اما برای انتخاب لباس زیر مناسب انتخاب جنس با کیفیت بسیار اهمیت دارد. در بعضی موارد دیده شده است که جنس نامرغوب لباس زیر باعث حساسیت های پوستی و بیماری های پوستی شده اند. هم چنین این محصولات با جنس نامرغوب باعث بعضی از بیماری های عفونی می شوند.

مدل لباس زیر زنانه

لباس زیر زنانه مدل های متنوعی دارد. مدل های سوتین زنانه به چندین دسته تقسیم می شوند . انواع سوتین زنانه عبارتند از سوتین نخی ، سوتین جک دار ، سوتین گیپوری ، سوتین فنردار ، سوتین ژله ای ،سوتین کاپدار ، سوتین مثلثی ، سوتین ورزشی ، سوتین اسفنجی ، سوتین سایز بزرگ . هر کدام از این مدل ها را می توانید برای مصارف مختلف خریداری و استفاده کنید. به عنوان مثال سوتین های نخی قابلیت استفاده در طول روز را دارند ولی سوتین های اسفنجی و یا جک دار برای پوشیدن زیر لباس های رسمی تر استفاده می شوند . البته نوع دیگری از سوتین زنانه نیز وجود دارند که برای استفاده در مهمانی شب و زیر لباس مجلسی استفاده می شوند . حتما تا به حال سوتین هایی با بند های نامرئی را دیده اید . یا مدل هایی از سوتین که فقط شامل کاپ هستند و هیچ بندی برای نگه داشتن آن ها استفاده نشده و جنس آنها به صورت چسبناک است . هم چنین نوع دیگری از سوتین وجود دارد که به صورت برچسب است و فقط سینه ها را بالا نگه می دارد این مدل سوتین ها مخصوص مهمانی های شب هستند.

شورت زنانه نیز به مدل های مختلفی تقسیم می شود. بعضی از مدل ها بر اساس جنس پارچه مثل نخی و گیپوری جدا می شوند وبرخی دیگر بر اساس مدل شورت از یکدیگر تفکیک می شوند.مدل شورت زنانه عبارتند از شورت برزیلی ، شورت هیپستر ، شورت لامبادا ، شورت اسفنجی ، شورت تانگ هستند .

سایزبندی لباس زیر

سایز بندی سوتین زنانه استاندارد های متفاوتی دارد اما سایزبندی مرسوم بر این اساس است که سایزبندی سوتین دارای دو قسمت است : یک – سایز کاپ و دو- سایز دور کمر . به عنوان مثال سوتینی با سایز 75B نشان دهنده آن است که Bسایز کاپ سینه و سایز 75 نشان دهنده دور سینه است. سایزبندی شورت نیز بر اساس دور کمر طبق راهنمای سایز به دست می آید.

ادامه مطلب

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود