برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

تاپ، پیراهن، شومیز زنانه

خرید اینترنتی پیراهن زنانه

پیراهن زنانه و یا آنچه به آن امروزه شومیز زنانه گفته می شود ریشه تاریخی داشته است. استفاده از این تن پوش ها به سال ها قبل از میلاد مسیح بر میگردد. فرم گذشته پیراهن ها بلند (معولا تا بالای زانو) و گشاد بوده است . آستین های پیراهن های قدیمی گشاد بوده است و با یک نخ در سر مچ ها جمع می شد. این پیراهن ها نخی در زیر لباس های نفیس از جنس ابریشم پوشیده می شده است.

انواع پیراهن زنانه

شاید بهتر باشد در این بخش به انواع بالا پوش زنانه بپردازیم . معروف ترین مدل بالا پوش های زنانه شومیز زنانه ، بلوز زنانه ، تاپ زنانه و بادی زنانه می باشد. شومیز زنانه بسیار شبیه به پیراهن مردانه است آستین های بلند جلو دکمه دار با انواع یقه . البته شومیز های زنانه بسیار متنوع تر هستند مدل های آستین کوتاه نیز دارند . بلوز زنانه بالا پوشی آستین دار جلو بسته و معمولا مدل دار است . بلوز های زنانه گاهی یقه دار گای با یقه گرد و همین طور یقه هفت می باشند . بعضی از مدل های بلوز زنانه بسیار مجلسی و مناسب برای استفاده در مهمانی ها و مجالس می باشد. تاپ زنانه همان بلوز زنانه است که آستین ندارد . هم چنین مدل های متنوعی از پیراهن مجلسی زنانه نیز هستند پیراهن زنانه بلند نیز قابل استفاده به عنوان مانتو است که در سال های اخیر بسیار ترند شده است.

جنس پیراهن زنانه :

بهترین نوع پیراهن زنانه از نظر جنس پیراهن زنانه نخی است . البته پیراهن ابریشمی و یا پیراهن های ساتن نیز بسیار شیک هستند وکیفیت جنسی بالایی دارند و هم چنین بسیار مناسب برای استفاده در مهمانی ها و مجالس است . بدلیل قیمت بالای این جنس از پیراهن ها در گذشته پوشیدن آن ها مختص به قشر مرفه بوده است. اما امروزه با وجود تنوع بسیار مدل های متنوعی در همه رده های قیمتی وجود دارند.

برند های پیراهن زنانه :

برای بعضی از ما مارک پیراهن زنانه بسیار اهمیت دارد. برند پوشان پیراهن و شومیز خود را از برند هایی با کیفیت بالا تهیه می کنند. بسیاری از برند ها از جمله فست فشن ها مانند زارا ، برشکا ، استرادیوریوس و ..... دارای تنوع بالایی در پیراهن و تاپ و شومیز و بلوز زنانه دارند که متناسب با هر سلیقه است . در سال های اخیر به دلیل افزایش قیمت ارز شاید خرید از این برند ها کمی سخت تر از گذشته باشد . به همین علت در شیک پوش می توانید مدل های مشابه و متنوعی را در برند های اقتصادی تر مانند اچ اند ام و کوتون و دیفکتو و ال سی وایکیکی پیدا کنید. این برند ها از کیفیت خوبی برخوردارند و با توجه به قیمتشان طرفداران زیادی دارند.

چگونه هنگام خرید از سایز پیراهن زنانه مطمئن باشم ؟

انتخاب سایز در خرید آنلاین بسیار دشوار به نظر میرسد حال انتخاب سایز بسیار سخت نیست. در فروشگاه اینترنتی شیک پوش راهنمای سایز هر محصول متناسب با برند آن در صفحه محصول وجود دارد که با استفاده از آن می توان سایز دقیق پیراهن زنانه را پیدا کرد و با اطمینان خرید نمود.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود