فیلتر بر اساس
برندها
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
سایز
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
رنگ
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
قیمت
527000تومان 25396000تومان
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
فیلتر محصولات

بلوز و شومیز زنانه

خرید پیراهن زنانه

 پیراهن زنانه مرسوم ترین نوع بالا پوش برای زنان است پیراهن زنانه خود به انواع مختلفی تقسیم میشود. هم چنین جنس پیراهن در انتخاب آن بسیار موثر است.

انواع پیراهن زنانه

شومیز زنانه

ابتدا باید بدانیم شومیز چیست و تفاوت آن با بلوز چیست ؟ شومیز زنانه نوعی بالاپوش زنانه است که از لحاظ ظاهری به پیراهن زنانه مردانه بسیار تشابه دارد. این مدل قالبا از جنس نخی و یا ساتن و یا ابریشمی است که دارای یقه و آستین بلند است و جلوی آن با دکمه و یا زیپ بسته می شود.شومیز زنانه خود مدل های متفاوتی دارد شومیز حریر، شومیز رسمی ، شومیز کتان ، شومیز ساتن از جمله این موارد است.

شومیز ساتن

شومیزی است که از جنس ساتن است و این پارچخ غالبا براق است.

شومیز رسمی

این مدل شومیز برای استفاده در اداره جات و یا زیر کت شلوار طراحی و دوخته می شود.

بلوز زنانه

بلوز زنانه اما نوعی بالا پوش زنانه است مانند شومیز می تواند یقه و آستین و مدل های متفاوتی داشته باشد اما  جلوی آن بسته است. در اصل تفاوت اصلی شومیز زنانه با بلوز زنانه در این است که شومیز از جلو باز و بسته می شود ولی بلوز این گونه نیست. بلوز زنانه نیز در انواع مدل ها و با پارچه های متفاوتی دوخته می شود.

بلوز حریر

این مدل بلوز از جنس حریر دوخته می شود که این پارچه نازک و بدن نما است.

قیمت بلوز زنانه

بلوز و شومیز زنانه رنج قیمتی متفاوتی دارد. برخی از مدل های ساتن و ابریشمی آن بسیار گران است . برخی برند ها نیز با تولید پیراهن لاکچری زنانه می پردازند که از لحاظ قیمتی در حد بالاست. اما شما می توانید بلوز و شومیز هایی با قیمت مناسب را پیدا کنید و برای استفاده روزمره  بخرید.

برند شومیز زنانه

برند شومیز زنانه در انتخاب آن بسیار تاثیر گذار است. حال شاید سوال کنید که برند چه تاثیری در انتخاب نوع شومیز زنانه دارد. تاثیر برند در کیفیفت پارچه ، نوع دوخت و نوع برش و همچنین طراحی شومیز زنانه تاثیر گذار است. مدل بلوز و شومیز با توجه به ترند های جدید در دنیای فشن بسیار مهم است. در هر بازه زمانی مدل های مختلفی از شومیز و بلوز زنانه ترند و محبوب می شوند که برند ها از این ترند ها در کالکشن های بهاری و تابستانی خود استفاده می کنند.

خرید اینترنتی بلوز زنانه

برای خرید اینترنتی بلوز زنانه چندین نکته حائز اهمیت است. هم چنین خرید اینترنتی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شود. اما مهم ترین عامل انتخاب سایز است.

چگونه می توان سایز بلوز زنانه را انتخاب کرد؟

هر برندی راهنمای سایز مخصوص به خود را دارد که با استفاده از آن می توان سایز خود را پیدا کنید برای انتخاب سایز کافی است دور سینه و دور کمر خود را با یک متر خیاطی انتدازه بگیرید . توجه داشته باشید که برای اندازه گیری دور سینه و دور کمر لباس کلفت نپوشید و از روی لباس این اندازه را نگیرید. سپس با استفاده از راهنمای سایز موجود در هر کالا و ب مقایسه مقادیر سایز خود را انتخاب نمایید.

ادامه مطلب
فهرست
تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود