افزودن shikpoush در صفحه اصلی

close
برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

تاپ و تونیک زنانه

خرید اینترنتی تاپ، بادی و تونیک شیک زنانه

یکی از پر مصرف ترین نیاز های خانم در زمینه پوشاک، و لباس بالاتنه که در هر زمانه مورد استفاده قرار می گیرد چیزی نیست جز تاپ زنانه اسم ها و تنوع زیاد در مدل های مختلف لباس بالاتنه زنانه زیاد است، اما به طور کلی هر لباس بالا تنه نازک و سبکی که استایل اسپرت داشته باشد به آن تاپ می گویند، تاپ در لاتین و انگلیسی همان بالا معننی پیدا می کند. تاپ زنانه انواع مختلفی دوخته و تولید می شوند که هر کدام بسته به موقعیت و استایل شما متفاوت است.
از سوی دیگر تونیک هم نوعی از تاپ محصوب می شود، با این تفاوت که بیشتر کلاسیک و مجلسی است. تونیک ها بهاره، خنک و پوشیده تر از تاپ محسوب می شوند. 
علاوه بر این دورمورد لباس بالاتنه یک مدل جذاب و خاص دیگر نیز وجود دارد که نوع خاصی از تاپ زنانه است که به آن بادی می گویند بادی علاوه بر پالاتنه باسن و اندام جنسی را هم پوشش می دهد، کمی دقیق تر می توان گفت که تاپی است که با شورت مخلوط شده است. 

انواع تاپ زنانه 

تاپ بندی زنانه

یک مدل بالا پوش ساده تاپ بندی است، مناسب برای پوشیدن در منزل و زمان های استراحت، تاپ بندی زنانه معمولا با رنگ های شاد و جذاب دوخته می شوند مدل های نخی و خنک آن بسیار پرطرفدار است. همچنین این تاپ مدل های مجلسی هم دارد که برای مناسبت ها و دورهمی نیز مناسب است. نازک بودن از مشخصه های اصلی این مدل تاپ نیز می باشد.

تاپ یقه هالتر ( پشت گردنی) زنانه

یک مدل مجلسی و شیک است که بند های آن پشت گردن قرار می گیرد، تاپ یقه هالتر و یا تاپ پشت گردنی مدلی شیک و مجلسی است که روی سینه ها رو می پوشاند و مدل های کوتاه و بلند نیز دارد، رنگ های مشکی و سفید بسیار در این مدل رایج است. بعضی از تاپ های یقه هالتر بافت و یا بافتنی نیز هستند که برای فصل های پاییز و زمستان مورد استفاده قرار می گیرند.

تاپ رکابی یا اسپرت زنانه 

تنک تاپ یا تاپ رکابی مدلی اسپرت است که از اسم آن مشخص است که آستین ندارد و به صورت رکابی هستند. شباهت های زیادی بین تاپ بندی و تاپ رکابی هستند. برای مثال هر دو اسپرت هستند. به هیچ عنوان این مدل تاپ برای مراسم های رسمی پیشنهاد نمی شود. اما در دورهمی های غیر رسمی و یا کنار دریا می توانید تاپ اسپرت زنانه را انتخاب کنید.

تاپ کراپ زنانه

کراپ یک کلمه لاتین و انگلیسی است به معنای کوتاه و بریده شده. هر گونه بالاپوش کوتاهی را کراپ می گویند. تاپ کراپ زنانه بسیاری ترند سال شده. این مدل جذاب و خوشگل زنانه تا بالای ناف است در بعضی از موارد هم تا پایین سینه امتداد دارد. تاپ کوتاه و یا کراپ زنانه با نام تاپ نیم تنه هم مشهور است. 

تاپ یقه قایقی زنانه 

یکی از تمایز ها در تاپ زنانه یقه آن است. تاپ یقه قایقی معمولا یک آستین کوتاه دارد و یقه آن به صورت مربعی و گشاد است که فاصله زیادی با گردن دارد. شاید نام آن را یقه گشاد نیز گذاشت. می توان تاپ یقه قایقی کوتاه و یا کراپ هم باشد و هر دو خصوصیت را داشته باشد.

تاپ توری زنانه

یک مدل تاپ مجلسی که از تور دوخته می شود و از آستری داخلی برای پوشاندن سینه استفاده می شود. مشخصه اصلی آن تور آن است که در رنگ های سفید و مشکی بسیار رایج هستند. از خصوصیات آن می توان به خنک بودن آن نیز اشاره کرد. در بعضی از مدل های از تور برای تزیین تاپ استفاده می شود.

تاپ پشت باز زنانه

یکی از نام های دیگر تاپ یقه هالتر همان تاپ پشت باز است که کمر شما مشخص است، در واقع بخش زیادی از کمر نمایان است. معمولا این مدل تاپ پشت باز بلند هستند. و قسمت جلوی تاپ به صورت کرستی و بند دور گردن است.

انواع تونیک زنانه

تونیک مجلسی زنانه

تونیک مجلسی یک مدل خاص است که در بین طراحان و تولید کنندگان ایرانی به اشتباه چیزی شبیه پیراهن گفته می شود. در واقع این طور نیست و تونیک مجلسی یک مدل بالا پوش همانند تاپ است که معمولا با آستین همراه است و از پارچه های نخی نازک و یا توری دوخته می شوند. به هیچ عنوان از دکمه در آن استفاده نمی شود. کمی از تاپ رسمی تر و بلند تر نیز است.

تونیک آستین بلند زنانه

تونیک آستین بلند شباهت زیادی به تیشرت زنانه دارد. اما از جهاتی نوعی تاپ نیز است. تونیک آستین بلند زیاد رایج نیست و کمتر تولید کننده و یا برندی تمرکز روی آن دارد.

تونیک توری زنانه

از مشخصه های اصلی تونیک جنس آن است یکی از موارد پر کاربرد در دوخت تونیک تور است که می تواند در آستین ها و یا جلوی سینه کار شود. 

تونیک بلند زنانه 

همانطور که پیش تر گفتیم بلند بودن تونیک زنانه خصوصیت بارز آن نیز است معمولا تا پایین باسن ادامه پیدا می کند. و پارچه آن نازک و سبک است که ست کردن آن با شلوار جین و یا پارچه ای گشاد بسیار مرسوم است. 

تونیک کمر دار زنانه 

در بعضی از مدل های تونیک از کمربندی از جنس خود لباس نیز بکار گرفته می شود این کمربند که به نام تونیک کمر دار نیز می گویند بسیار جداب است بعضی ها هم آن را پاپیون دار می نامند.

تونیک آستین کلوش زنانه

به هر مدل آستینی که قسمت پایین آن گشاد باشد آستین کلوش می گویند، آستین کلوش می تواند چین دار و یا ساده باشد. در بعضی از تونیک ها آستین بلند می توانیم آستین کلوش را مشاهده کنیم.

انواع مدل های بادی زنانه

بادی رکابی زنانه 

همانطور که پیش تر در مورد بادی توضیح دادیم این بالاپوش زنانه می تواند به صورت رکابی باشد و تفاوتی جز قسمت پایین تنه آن با تاپ رکابی ندارد. برای استفاده روزمره و مراسم های غیر رسمی بسیار پیشنهاد می شود.

بادی آستین بلند زنانه

برای مناسبت های خاص و یا فصل های پاییزی بادی آستین بلند می تواند گزینه خاص و شیکی باشد. معمولا یقه آن به صورت قایقی و یقه گرد دوخته می شوند. 

بادی جذب و کشی زنانه

اگر می خواهید اندام خود را به نمایش بگذارید، بادی جذب زنانه یک گزینه بسیار مناسب است. جنس پارچه استفاده شده در این مدل بادی پلی آمید است که خاصیت کشسانی رو می دهد و فیت جذب را ارائه می دهد. اگر تعرق شما بالاست و از چسبیدن لباس به بدن خود متنفر هستید این مدل اصلا پیشنهاد نمی شود. 

بادی بندی زنانه

یک بادی به نسبت گشاد و راحت که در بالاتنه آن همانند تاپ بندی است و هنگامی که شلوار می پوشید تفاوتی آن را متوجه نمی شوید. 

بادی یقه دلبری زنانه

یقه شانه باز یا off shoulder یک مدل یقه است که تر تاپ و بلوز زنانه بسیار رایج است در زبان فارسی به یقه دلبری نیز معروف است، دلیل آن این است که یقه گشاد بوده و در دو طرف شانه قرار می گیرد. و تمام استخوان های ترقوه و گردن نمایان است، حال بادی یقه دلبری هم مدلی محبوب و جذاب و خاص است که بسیار ترند امسال است.

بادی یقه هالتر زنانه 

نوعی بادی مجلسی که یقه آن با بند پشت گردن می افتد و گره پاپیونی آن در بخش کمر است این مدل بادی یقه هالتر پشت باز نیز هستند که شباهت های زیادی با تاپ یقه دلبری نیز دارد. 

بادی پلیسه دار 

بعضی از مدل های بادی در قسمت پهلو پلیسه های ریزی کار شده است که بسیار شایع نیست اما برای زیبایی و تزیین آن نیز استفاده می شود. 

بادی ورزشی زنانه

در فیلم های دهه نود میلادی که رقصنده های آمریکایی که در حرکات ورزشی نیز می کردند از این مدل بادی ورزشی همراه با جوراب شلواری و لگ بسیار استفاده می کردند. بادی ورزشی خاصیت تنفس بالا در پارچه خود دارند از سوی دیگر نوع نخی آن از تعرق بالا جلوگیری می کند و ترکیب نخ و پلی آمید حالتی کشی و جذب رو با بادی ورزشی زنانه می دهد.

تفاوت های تاپ مجلسی و اسپرت زنانه 

تفاوت ها بسیار واضح است فقط کافی است به این درک برسید که در چه مجلس و مناسبتی شرکت خواهید کرد. اگر در جمع دوستان صمیمی خود حضور می خواهید پیدا کنید تاپ اسپرت با رنگ های شاد بسیار توصیه می شود. از سوی دیگر اگر مجلس نیمه رسمی دعوت شده اید که می خواهید استایل شیک و خاص داشتته باشید تاپ های مجلسی حتما استفاده کنید. تاپ زنانه توری و یقه هالتر مجلسی تر هستند.

رنگ های ترند و پرطرفدار تاپ زنانه :  زرد، سبز، قرمز، نارنجی و سرمه ای

انتخاب رنگ تاپ زنانه بسیار سلیقه ای و مناسبتی است. اما تاپ مشکی، خاکستری و یا سفید بیشتر جنبه مجلسی دارند اما رنگ های جیغ مثل تاپ قرمز، نارنجی و یا سبز جنبه اسپرت دارند که برای مراسم های رسمی مرسوم نیستند. در یک دورهمی بین دوستان رنگ سرمه ای مابین این دو قرار می گیرد و هم می تواند اسپرت و مجلسی باشد.

تفاوت پارچه کرپ، بافت و ریون در تاپ زنانه 

قبلا از اینکه تفاوت این سه پارچه رو اشاره کنیم بهتر است بدانیم این سه مدل پارچه شباهتی مثل لخت و لطیف بودن آن اشاره کنیم، الزامی است که پارچه تاپ زنانه لطیف باشد. اما تاپ ریون همانند پارچه حریر است که بسیار لخت بوده از سوی دیگر پارچه کرپ طرحی سه بعدی دارد و تاپ کرپ به راحتی اتو می شود و به راحتی چروک نیز می شود. از سوی دیگر نوعی تاپ بافت زنانه وچود دارد که بافت ریز و سبک است و قدرت تنفس بالایی نیز دارد.

جنس پارچه بادی جذب و ورزشی زنانه چیست؟ 

ترکیب نخ طبیعی و پلی آمید در بیشتر بادی ورزشی بسیار رایج است. پلی آمید قدرت کشسانی و جذب بودن در آن را فراهم می کند از سوی دیگر نخ و کتان طبیعی از عرق کردن شما در هنگام ورزش جلوگیری می کند و خاصیت تنفس پوست بدن را فراهم می کند.

پر فروش ترین تاپ های زنانه از برند های زارا، اچ اند ام و برند های ترک

در بین خانم های شیک پوش و خاص پوش تاپ زنانه زارا یکی از محبوب ترین هاست که تقریبا گران قیمت است، از سوی دیگر تاپ زنانه اچ اند ام با تنوع بالا در مدل های اسپرت و رنگ های شاد می تواند مکان دوم در درخواست را داشته باشد. از سوی دیگر تاپ زنانه ترک مانند ال سی وایکیکی و دیفکتو تنوع بالایی داشته و ارزان هستند. رنگ های شاد و مدل های اسپرت و مجلسی تاپ زنانه ترک در بین این برند ها بسیار زیاد است.

تاپ زنانه شیک و مجلسی با قیمت مناسب و ارزان از کجا بخرم؟

فروشگاه اینترنتی شیک پوش مفتاخر است بیش از 3000 مدل تاپ زنانه را از بیش از 25 برند مطرح ترک و خارجی جدید را در زیر یک سقف به شما نشان دهد. تنوع بالا در رنگ و مدل های مختلف باعث این شده است که خانم ها بتوانند بهترین انتخاب را در خرید خود داشته باشند. شیک پوش فروش تاپ زنانه را جزو دسته های اصلی خود برای خانم ها در نظر گرفته است و مرتبا سعی در بهبود مدل ها و برند ها نیز می کند.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود