برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

کاپشن زنانه

خرید کاپشن زنانه

خرید کاپشن زنانه بخصوص در فصل سرد و زمستان  بسیار رایج است . کاپشن پوششی مناسب برای در امان ماندن از سرما سخت است جنس کاپشن زنانه انواع متنوعی دارد. بعضی از مدل های کاپشن ضد آب هستند و بعضی دیگر از جنس چرم . بر اساس نوع کاربرد و مکان استفاده متفاوت است . برای خرید کاپشن باید به موارد متعددی دقت کرد . از جمله این موارد دوخت و جنس آن است . برای خرید کاپشن باید توجه داشت تا اندکی آن را آزاد گرفت تا هنگامی که لباس گرم از زیر آن می پوشید قواره کاپشن تنگ نباشد.

انواع کاپشن زنانه

کاپشن بامبر

کاپشن بامبر یکی از مدل های پر طرفدار کاپشن زنانه است . این مدل کاپشن از دوره جنگ جهانی دوم محبوب شد . این مدل کاپشن به کاپشن خلبانی در عموم شهرت دارد.

کاپشن چرم

کاپشن چرم به این دلیل که جنس پارچه آن از چرم است شهرت دارد. بعضی از این مدل کاپشن از جنس چرم طبیعی و غالبا چرم مصنوعی هستند . کاپشن چرم انتخاب شیک پسندان است.

کاپشن جین

کاپشن جین مدل اسپرتی از کاپشن زنانه است . البته کاپشن جین گرمای آن چنانی ندارد و معمولا در فصل بهار و پاییز استفاده می شود.

کاپشن لحاف دار

کاپشن لحاف دار کاپشن های داره پشم شیشه در لایه میانی گفته می شود  که غالبا پنبه دوزی شده اند و گرمایی مناسبی برای فصل زمستان دارند.

کاپشن پافر

کاپشن پافر مدل کاپشن پفکی است . این مدل کاپشن بسیار حجیم ولی غالبا سبک هستند.

کاپشن خز

کاپشن خز ، کت های کوتاه از جنس خز مصنوعی یا طبیعی هستند.

قیمت کاپشن زنانه

قیمت کاپشن زنانه بستگی به عوامل متعددی دارد . کیفیت دوخت و توع پارچه در قیمت کاپشن تاثیر گذار است . به عنوان مثال کاپشنی که از جنس چرم طبیعی دوخته شود قیمت بالایی دارد. از دیگر عوامل تاثیر گذار قیمت کاپشن زنانه برند است .برخی از برند ها مانند زارا و یا ماسیمودوتی قیمت متوسط رو به بالا دارند برخی دیگر مانند برند کوتون قیمت مناسب تری دارد.

برند کاپشن زنانه

برند کاپشن زنانه بسیار متنوع است . اکثر برند ها کاپشن زنانه تولید می کنند . برند برشکا یکی از برندهایی است که به تولید کاپشن زنانه با کیفیت پرداخته است . استرادیوریوس نیز از دیگر برند هایی است که کاپشن زنانه تولید می کنند.

خرید اینترنتی کاپشن زنانه

یکی از روش های خرید کاپشن زنانه ، خرید اینترنتی کاپشن زنانه است . برای خرید اینترنتی کاپشن یکی از عوامل مهمی که باید به آن دقت کنیم انتخاب مناسب سایز است . برای خرید اینترنتی در اکثر فروشگاه ها جدولی به عنوان راهنمای سایز وجود دارد که میتوانید با اندازه گیری دقیق سایز خود را پیدا کنید.

بیشترکمتر نشان دادن

تنظیمات

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود