برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

کفش ورزشی مردانه

خرید اینترنتی کفش ورزشی مردانه

کفش ورزشی مردانه یکی از کالا های مورد نیاز تمام ورزشکاران و علاقه مندان به هرگونه فعالیت ورزشی است که همواره برای خرید کفش ورزشی ارجینال و اصل دچار مشکل هستند زیرا که کفش ورزشی مردانه فیک در بازار به وفور دیده شده و این امر باعث آسیب های جدی به ایشان می شود همچنین استفاده از کفش ورزشی تخصصی و خاص باعث موفقیت ورزشکاران نیز می شود.

انواع کفش ورزشی مردانه

کفش بسکتبال

کفش های بسکتبال معمولا ساق بلند هستند تا از تاپای ورزشکاران در هنگام بازی بسکتبال محافظت کند همچنین کفی کفش بسکتبال برای زمین های سر پوشیده و نیز تعبیه شده است که از لیز خورد در زمین جلوگیری کنید

کفش فوتبال با استوک

از آنجایی که فوتبال ورزشی پر طرفدار در بین ایرانیان می باشد می بایست در نظر داشت که کفش فوتبال برای چمن و سالن طراحی شده است کفش فوتبال یا استوک فوتبال دارای آج می باشند که باعث می شود فوتبالیست ها در چمن به راحتی دویده و بتوانند تعادل خود را حفظ نمایند اما کفش فوتبال داخل سالنن آج بسیار ریز داشته که از لیز خوردن جلوگیری می کند.

کفش تنیس

از ویژگی های کفش تنیس کفی و رویه کفش می باشد این کفش بسیار شبیه کفش های دو میباشد ورزش تنیس به دلیل فعالیت زیاد می بایست بسیار و مقاوم ساخته شود از این رو کفه بیرونی کفش بسیار مهم است تا از لیز خوردن پا و پیچ خورد آن جلوگیری کند همچنین بالشتک هایی باید داشته باشد تا بعد از ورزش تنیس پا ها دچار کوفتگی و درد نشود. دقت داشته باشید که فعالیت های زیاد باعث تعرق بالا می شود بنابراین می باست چرخش هوا درون کفش به درستی طراحی شده باشد.

کفش گلف

طراحان کفش ورزشی همیشه بر آن هستند که برای ورزش گلف کفش با خصوصیات مخصوص این ورزش طراحی و تولید کنند.یکی از مزایای کفش گلف نرمی کفش است زیرا برای راه رفتن در محیط های چمن و ماسه ای باعث آرامش پا شود.از این رو کفی های کفش گلف بسیار خاص و منحصر به فرد می باشد. از آنجایی که از قدیم ورزش گلف برای قشر مرفه می باشد شکل ظاهری و دیزاین این کفش ها برای گلف بازان حرفه ای بسیار مهم است.

کفش اسکیت بورد

ورزش اسکیت بورد بر روی یک اسکیت با تخته ای مسطح انجام می شود بنابراین کفش اسکیت بورد ظاهری اسپرت و ساده دارد، اگر توجه کرده باشید تمام ورزشکاران اسکیت بورد تیپ واستایلی ساده و اسپورت دارند بنابر این کفش اسکیت بورد بسیار شبیه اسنیکرز های مردانه می باشد

کفش دو و رانینگ

کفش ورزشی مخصوص دو و پیاده روی جزو پر طرفدار ترین کفش های مردانه می باشد . از مزایای کفش دو می توان به راحتی ، تنفس پا و کفی خاص برای دویدن میباشد همچنین سبک بودن این کفش های برای ورزش بسیار مهم و ضروری می باشد.

کفش کوهنوردی

کفش کوهنوردی یکی از ابزار های مهم برای کوهنوردان می باشد که این مدل کفش معمولا نیم ساق و یا ساق بلند به صورت پوتین می باشد ، الیاف کفش کوهنوردی می بایست طوری تهیه شود که از سرمازدگی با در ارتفاعات جلوگیری کند همچنین کفی کفش کوهنوردی باید بسیار با کیفیت باشد که در پیاده روی های طولانی ورزشکار را خسته و کلافه نکند ، همچنین روی کفش کوهنوردی می بایست ضد آب نیر باشد تا پای کوهنوردان را از نفوذ برف و باران محافظت کند.

بهترین برند های کفش ورزشی مردانه

در بین برند های گوناگونی که در بازار وجود دارد رقابت زیادی بین برند و مارک های معروف جهانی وجود دارد بسیاری از این برند ها حامی مالی تیم های ورزشی می شوند تا برند خود را پروموت کرده و فروش خود را بالا برند در زیر چند برند مطرح ورزشی در سراسر دنیا وجود دارد را معرفی خواهیم کرد : 

کفش ورزشی نایک

کفش ورزشی آدیداس

کفش ورزشی پوما

کفش ورزشی اسیکس

کفش ورزشی مردانه اصل و ارجینال از کجا بخرم ؟

فروشگاه اینترنتی لباس شیک بیوتی مفتاخر است کلیه لوازم ورزشی از قبیل کفش ورزشی ارجینال و اصل برند های نایک ، آدیداس ، پوما و اسیکس را در اختیار علاقه مندان و ورزشکاران قرار دهد

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود