برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

کفش فوتبال مردانه

خرید اینترنتی کفش فوتبال اصل

فوتبال به عنوان یک ورزش پر طرفدار در جهان همیشه با مناقشات زیادی همراه بوده اما به عنوان ورزشکار و یک فوتبالیست با یک توپ ساده نیز قابل انجام است ، خرید کفش فوتبال به عنوان یکی از پیش نیاز های این ورزش بسیار مهم است، ورزش فوتبال در ایران در داخل سالن و چمن انجام می شود البته که ورزشکاران آماتور از زمین های آسفالت برای فوتبال نیز استفاده می کنند. به همین دلیل مهم است که قبل از شروع بازی بهترین گزینه ها رو برای خرید کفش فوتبالی در نظر داشته باشید.

انواع مدل های کفش فوتبال

استوک فوتبال 

استوک فوتبالی و یا کفش فوتبال چمن همانطور که از نامش مشخص است دارای میخ هایی در کف کفش هستند که در زبان عامیانه به آن آج نیز گفته می شود که این گل میخ ها چسبندگی خوبی برای دویدن روی چمن ایجاد می کنند و قدرت فوتبالیست را در هنگام دویدن بیشتر می کند. بعضی از استوک فوتبال با ساق کشی تولید می شوند و اما کوتاه هستند که به آن استوک فوتبالی ساقدار نیز می گویند ، بند کفش استوک طوری ساخته شده است که پا داخل کفش سر نخورد و کامل به پا بچسبد و پا داخل آن لیز نخورد.

کفش فوتبال سالن

کفش فوتبال سالنی تفاوت زیادی با کفش استوک فوتبال دارد به این معنا که دیگر خبری از میخ در کفی کفش نیست و کفی کفش فقط با آج های ریزی پوشیده شده که در هنگام بازی فوتبال داخل سالن لیز نخورید. 

محبوب ترین برند کفش های فوتبال کدام است؟

شاید افراد زیادی به دنبال آن هستند تا بفهمند کفش فوتبال مسی و یا رونالدو چیست و از کدام برند تخصصی استفاده می کنند، از این رو چند تا از برند های مهم، مطرح و یا محبوب تولید کننده کفش فوتبال را در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد: 

کفش فوتبال نایک

یکی از بهترین و معروف ترین برند های تولید کننده لوازم ورزشی در دنیا برند محبوب نایک است که بسیاری از ورزشکاران حرفه ای از این مارک استفاده می کنند. کفش و استوک فوتبال نایک در دو مدل سالنی و چمن تولید می شود که مدل ها و تنوع زیادی دارند. بعضی از مدل های کفش فوتبال نایک عبارتند از :

کفش فوتبال نایک فانتوم

کفش فوتبال نایک تیمپو

کفش فوتبال نایک مرکوریال

کفش فوتبال نایک آی سی Club

کفش فوتبال نایک مجیستا

کفش فوتبال آدیداس

شاید یک از رقبای اصلی برند های تولید کننده کفش فوتبال برند آدیداس باشد، از آنجایی که مسی به عنوان سفیر این برند نیز هست می توان پی برد که ورزشکاران زیادی نیز از کفش فوتبال آدیداس جدید برای ورزش تخصصی و حرفه ای استفاده می کنند چند مدل از کفش فوتبال آدیداس در زیر به شما معرفی خواهد شد :

کفش فوتبال آدیداس پریدیتور

کفش فوتبال آدیداس کویا

کفش فوتبال آدیداس نمزیز

کفش فوتبال پوما

برند پوما بعد از آدیداس و نایک هم جزو برند های محبوب تولید کننده کفش فوتبال هستند. شاید جاب باشد بدانید نیمار سفیر کفش فوتبال پوما است در ادامه چندین مدل معروف پوما را به شما معرفی خواهیم کرد: 

کفش فوتبال پوما فیوچر

کفش فوتبال پوما الترا

کفش فوتبال پوما کینگ

کفش فوتبال پوما نیمار

محبوت ترین رنگ های کفش فوتبال

انتخاب رنگ کفش و استوک فوتبال یک مسئله شخصی و سلیقه ای می باشد اما رنگ های صورتی ، طلایی ، زرد ، قرمز سفید، سبز و یا چند و یا دو رنگ مانند بنفش و سبز فسفری جزو پر فروش ها هستند . 

کفش فوتبال اصل و ارجینال از کجا بخرم؟

فروشگاه اینترنتی لباس شیک پوش مفتاخر است به عنوان نمایندگی برند های نایک ، آدیداس ، پوما  در ایران کفش های فوتبال اصل و ارجینال را در اختیار تمام ورزشکاران حرفه ای قرار دهد. باید خاطر نشان کرد قیمت کفش فوتبال اصل و ارجینال بر اساس قیمت دلار تعیین و مشخص می شود و با اطمینان خاطر می توانید خرید خود را انجام دهید

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود