افزودن shikpoush در صفحه اصلی

close
برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

کفش ورزشی زنانه

خرید اینترنتی کفش ورزشی زنانه

در دنیای امروز ایران که زنان و بانوان ما در عرصه های ورزشی شاهکار ها و مقام های زیادی کسب کرده اند این امر بدیهی است که موفقیت ورزشکاران زن ایران باعث افتخار تمام مردم می باشد ، اما داشتن لوازم ورزشی مناسب برای زنان از قبیل کفش ورزشی زنانه یکی از اولیت ها در موفقیت ایشان نیر می باشد. مدل ها و انواع مختلف کفش زنانه برای رشته های ورزشی مختلف در بازار موجود می باشد اما این موضوع که از کجا کفش ورزشی زنانه اصل و ارجینال خرید کنند همیشه دغدغه ورزشکاران می باشد.

انواع مدل های کفش زنانه

کفش دو و رانینگ زنانه

کفش مخصوص دو و رانینگ ( رانر ) شامل خصوصیاتی از قبیل کفی مناسب ، سبک بودن کفش ، سیستم گردش هوا و انعطاف پذیری لایه بیرونی کفش می باشد، کفش دو مناسب باعث می شود که کیفیت ورزشی شما افزایش چشم گیری داشته باشد. همچنین از پای شما محافظت می کند.

کفش کوهنوردی زنانه

کفش مناسب کوهنوردی برای بانوان می بایست روی ساق پا رو بپوشاند که از پیچ خوردن پا محافظت کند علاوه بر این کفی کفش کوهنوردی می بایست مقاوم در برابر سنگ ها داخل محیط کوهستانی باشد. همچنین رویه کفش می بایست طوری طراحی شده باشد که برف و بارون به داخل آن ورود نکند. دقت داشته باشید که معمولا به دلیل پوشیدن جوراب ذخیم برای کوهنوردی می بایست سایز کفش را نیم سایز بزرگتر انتخاب کرد.

کفش بسکتبال زنانه

بازیکن های ورزش بسکتبال زنانه می بایست کفش مناسب زمین های سر پوشیده و ساق دار همیشه انتخاب کنند ، پیچ خوردگی در ورزش بسکتبال یکی از مصدومیت های رایج در این ورزش می باشد بنابراین کفش های ساق دار برای این امر طراحی شده است از سوی دیگر کفی کفش بسکتبال دارای آج های ریز می باشد که در هنگام دویدن از لیز خوردن جلوگیری می کند.

کفش فوتبال استوک زنانه

زنان در سال های گذشته پیشرفت چشم گیری در زمینه فوتبال روی چمن و سالن داشته اند از این رو برند های ورزشی کفش فوتبال و یا استوک فوتبال زنان را طراحی و به بازار ارائه کرده اند ، کفش فوتبال زنانه چمن همانند نمونه مردانه آن دارای آج های بلندی می باشد که فوتبالیست بتواند بر روی چمن دویده و فعالیت کند.

کفش ورزشی زنانه برند و ارجینال

برند های مطرح و مختلفی در زمینه تولید و فروش کفش ورزشی زنانه فعالیت دارند که در زیر بعضی از این برند ها برای علاقه مندان به ورزش حرفه ای ذکر خواهد شد : 

کفش ورزشی نایک زنانه

کفش ورزشی آدیداس زنانه

کفش ورزشی پوما زنانه

کفش ورزشی اسیکس زنانه

کفش ورزشی زنانه اصل و ارجینال از کجا بخرم؟

فروشگاه اینترنتی لباس شیک پوش جدیدترین مدل های کفش ورزشی اصل و ارجینال برند های نایک ، آدیداس ، پوما و اسیکس با تنوعی بیش از 1000 مدل و رنگ های مختلف در اختیار ورزشکاران زن ایرانی قرار می دهد با این امید که تندرستی و موفقیت های ورزشی تک تک بانوان ایران باعث افتخار این نمایندگی شود.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود