دسته ها
قیمت
تومان تومان
فیلتر

ماسیمو دوتی Massimo dutti

ماسیمودوتی

آرماندو لاسوکا طراح و موسس برند ماسیمو دوتی در اسپانیا است . او در ابتدا دانش آموزی سرکش و عصیان گر بود و اولین شغل خود را از طریق پدرش برای فروش پیراهن مردانه بدست آورد . یک یک مرد خوشتیپ بود و هم چنین شخصیت کاریزماتیک او تاثیر بسیاری در افزایش فروش داشت . 11 سال بعد او با جمع کردن پول خود و سفر به دور دنیا تکنیک های زیادی را در صنعت مد و فشن آموخت و اینگونه آغازی را برای برند ماسیمودوتی رغم زد.

برند ماسیمودوتی

برند ماسیمو دوتی از برند های شرکت ایندیتکس و زیر مجموعه آن است . این برند در سال 1985 تاسیس و در ابتدا تمرکزش تنها بر روی تولید محصولات مردانه بود . در آن زمان این برند به فکر پر کردن خلا موجود برای پیراهن مدرن کلاسیک مردانه بود. امروزه این برند بیش از 1000 مدل کالا و محصول تولید می کند . 

محصولات ماسیمودوتی

محصولات ماسیمو دوتی  به دو دسته کلی مردانه و زنانه تقسیم می شود . همانگونه که گفته شد این برند در ابتدا فقط لباس مردانه تولید می کرد ولی امروزه در زمینه تولید لباس زنانه نیز پیشرو می باشد.این برند علاوه بر لباس بخاطر تولید کفش ماسیمو دوتی از چرم مرغوب نیز شهرت دارد.

خرید محصولات ماسیمودوتی

برای خرید محصولات ماسیمو دوتی  می توان از سایت ها و مرجع های معتبر استفاده کرد.

کیف ماسیمودوتی

محصولات چرم ماسیمودوتی همانگونه که گفته شد محبوبیت زیادی را جلب کرده است . مدل های متنوع جنس مرغوب و دوخت ایتالیایی باعث شده تا انتخاب بسیاری از علاقه مندان باشد.

کفش ماسیمودوتی

کفش ماسیمودوتی از دیگر حصولات چرم این برند است . کتونی ماسیمودوتی ، کالج ماسیمودوتی ، کفش پاشنه بلند ماسیمودوتی ، کفش تخت ماسیمودوتی ، بوت ماسیمودوتی مدل های متنوع و انواع کفش این برند است.

نمایندگی ماسیمودوتی

متاسفانه ماسیمودوتی در ایران نمایندگی رسمی ندارد. نمایندگی ماسیمودوتی در بسیاری از کشور های جهان مدل های متنوعی از این برند را آماده فروش می کنند. یکی از روش های خرید محصولات ماسیمودوتی خرید اینترنتی محصولات ماسیمودوتی از فروشگاه اینترنتی شیک پوش است.

بیشترکمتر نشان دادن

تنظیمات

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود