فیلتر بر اساس
برندها
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
سایز
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
رنگ
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
قیمت
0تومان 11323000تومان
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
فیلتر محصولات

تیشرت مردانه

خرید تیشرت مردانه

بهترین آیتم برای روز های گرم تابستانی قطعا پوشیدن تیشرت مردانه است . تیشرت مردانه از جمله لباس هایی است که که هم با استایل اسپورت قابل ست کردن است و هم با استایل رسمی و مهمانی. جنس تیشرت در انتخاب آن بسیار مهم است چرا که انتخاب جنس بد برای تیشرت بخصوص در دروز های گرم تابستانی باعث اذیت شدن می شود.

انواع تیشرت مردانه

در مورد تیشرت مردانه می توان آن را به چند طریق دسته بندی کرد. اولین نوع دسته بندی بر اساس نوع یقه است . محبوب ترین نوع یقه بین آقایان مدل های یقه دار یا به اصلاح تیشرت پولو مردانه است. نوع بعدی تیشرت های یقه ساده و یقه گرد و یقه هفت می باشند بیشتر مورد پسند آقایان جوان  هستند و می توان با شلوار جین و یا جاگر مردانه آن ها را ست کرد.

نوع دم دسته بندی تیشرت ها بر اساس نوع برش ویا به اصلاح فیت آن ها است. بعضی از برند ها مانند رالف لورن تیشرت های خود را بر اساس تن خورشان دسته بندی می کنند. تیشرت می تواند بر اساس نوع برش در دسته تیشرت ها با برش ساده ، برش راسته ، برش لوز و برش اسلیم فیت قرار بگیرد . برش ساده و یا راسته تیشرت های ساده ای هستند که نه تنگ می باشند و نه گشاد و شاید انتخاب بسیاری همین نوع تیشرت باشد. تیشرت های اسلیم فیت نسبتا تنگ هستند و آن طور که از اسمشان پیدا است جذب بدن می باشند پس اگر دنبال تیشرت آزاد هستید شاید این مودل تیشرت برای شما مناسب نباشد.

برش لوز و یا گشاد که در سال های اخیر ترند شده اند بسیار گشاد بوده و اصلا جذب بدن نمی باشند البته نوع دیگری نیز از تیشرت وجود دارد به تیشرت لانگ معروف است پرا که نسبت به تیشرت های عادی بلند تر هستند.

جنس تیشرت:

همون طور که قبلا اشاره شد انتخاب جنس تیشرت بسیار مهم است . بهترین جنس تیشرت آن هایی هستند که بیشترین درصد الیاف تشکیل دهنده آن نخ پنبه هست چرا که هم سبک بوده و هم خنک هستند . البته در سال های اخیر استفاده از تیشرت هایی با جنس لنین بسیار استقبال شده است.

برند های تیشرت مردانه:

تیشرت مردانه در تمام برند های دنیا جایگاه ویژه ای دارد برند های زارا ، برشکا ، پل اند بیر و .... بهترین کیفیت در بین تیشرت های مردانه را دارند هم چنین می توانید از برند اچ اند ام محصولاتی با قیمت مناسب تهیه کنید.

سایز مناسب برای انتخاب تیشرت مردانه چیست؟

همانطور که اشاره شد فیت تیشرت های مردانه در انتخاب سایزشان بسیار تاثیر گذار است  برای انتخاب سایز مناسب از راهنمای سایز هر برند استفاده کنید چرا که برند با برند متفاوت است.

برای انتخاب سایز با یک متر خیاطی دور کمر و دور سینه خود را اندازه بزنید و با چک کردن در جدول راهنمای سایز که در داخل هر محصول موجود است سایز خود را انتخاب نمایید.

 

 

ادامه مطلب
فهرست
تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود