برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

شلوارک مردانه

خرید شلوارک مردانه

خرید شلوارک مردانه در فصول گرم بسیار رواج دارد. البته بسیاری از آقایان از شلوارک های پارچه ای در خانه و به عنوان لباس راحتی استفاده می کنند. ولی مدل هایی از شلوارک کتان موجود است است که می توان با پیراهن مردانه تابستانی به عنوان استایلی برای خارج از خانه ست شود. هم چنین مدل های شلوارک جین مردانه نیز برای طرفداران استایل های اسپورت تولید و طراحی می شوند.

انواع شلوارک مردانه

شلوارک جین 

همانگونه که از اسم این مدل شلوارک مشخص است جنس این شلوارک از پارچه جین می باشد.شلوار جین مردانه مدل های متفاوتی دارد و برای استایل های اسپرت مناسب است . شلوارک جین خود نیز دارای انواع متفاوتی است که با انواع شلوار جین مردانه یکسان است.

شلوارک کتان 

این مدل شلوارک مردانه از جنس کتان و مانند شلوار کتان مردانه است. این مدل از شلوارک غالبا با پیراهن نخی ست می شوند.

شلوارک راحتی

این مدل شلوارک برای استفاده در خانه به عنوان لباس راحتی تولید می شود جنس این شلوارک از جنس نخ است. 

قیمت شلوارک مردانه

شلوارک مردانه با توجه به مدل جنس و برند آن قیمت های متفاوتی دارد. مدل های خانگی شلوارک معمولا ارزان بوده و در مدل های متنوعی قابل تهیه است. مدل های جین و کتان شلوارک مردانه به دلیل اینکه جنس بهتری برای ساخت آن استفاده می شود گران تر هستند.

برند شلوارک مردانه

برند شلوارک مردانه متنوع است. بسیاری از برند ها به صورت تخصصی به تولید شلوارک مردانه روی آورده اند. بخصوص در کشور های گرمسیری که مردمان محلی از شلوارک به عنوان پوشش روزانه استفاده می کنند.

خرید اینترنتی شلوارک مردانه

خرید اینترنتی شلوارک مردانه یکی از روش های خرید آن است که باعث می شود بتوانید مدل های متنوع زیادی را ببینید و هم چنین امکان مقایسه مدل ها با سایر مدل ها را برای شما فراهم می آورد.

بیشترکمتر نشان دادن

تنظیمات

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود