برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

شلوار جاگر مردانه

خرید جاگر مردانه

خرید جاگر مردانه انتخاب بسیاری از جوانان است بخصوص که در سال های اخیر جاگر مردانه یه عنوان یک آیتم روزمره مورد انتخاب بسیاری از جوانان قرار گرفته است . استایل راحت و کمر کشی این مدل شلوار باعث می شود تا در طول روز حس راحتی را به همراه داشته باشید. هم چنین مدل هایی از این جاگر برای استفاده ورزشی تولید می شود. واژه جاگر به معنای دویدن و راه رفتن است که در واقع به این معناست که این مدل شلوار اولین بار برای این کاربرد تولید شده است.

انواع جاگر مردانه

شلوار جاگر کژوال

شلوار جاگر کژوال استایلی اسپرت دارد و برای استفاده روزمره، دویدن ، سفر و ورزش کردن استفاده می شود. شما می توانید این مدل شلوار را با انواع تیشرت اسپرت ، هودی و سویشرت ست کنید همچنین بهترین کفش برای استایل کردن با این مدل شلوار کفش کتونی است. 

شلوار جاگر جیبدار

شلوار جاگر جیبدار در واقع همان مدل جاگر کژوال است که در بغل آن جیب های بزرگی تعبیه شده است.

شلوار جاگر رسمی

شلوار جاگر رسمی مدلی از شلوار جاگر است که نسبت به مدل کژوال آن رسمی تر استو این مدل در پاچه شلوار کش ندارد. جنس پارچه ی آن نخی یا کتان است ولی کمر این مدل شلوار کشی است.

قیمت جاگر مردانه

رنج قیمت جاگر مردانه متفاوت و بسته به نوع آن دارد برای مثال مدل رسمی آن قیمت بالاتری دارد ولی مدل های اسلش و اسپرت قیمت آن ها مناسب تر است.

برند جاگر مردانه

بسیاری از برند ها در کالکشن خود مدل های متنوعی از جاگر مردانه را دارند. یکی از معروف ترین برند ها در تولید مدل های اسپرت و کژوال جاگر مردانه برند پل اند بیر است.

خرید اینترنتی جاگر مردانه

برای خرید اینترنتی جاگر مردانه باید در انتخاب سایز آن دقت کرد. کمر شلوار جاگر معمولا به صورت کشی است و انتخاب سایز آن راحت تر است.

بیشترکمتر نشان دادن

تنظیمات

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود