برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

شلوار جین مردانه

خرید شلوار جین مردانه

تاریخچه شلوار جین مردانه به سال 1873 برمیگردد که دو مهاجر با استفاده از نوعی پارچه کتانی و نوعی پرچ فلزی محبوب ترین مدل شلوار را تولید کردند. این شلوار در ابتدا به دلیل نیاز به یک شلوار مقاوم برای کار کردن تولید شد لذا در آغاز به این شلوار ، شلوار کار می گفتند. بعد ها با گذشت زمان و محبوبیت بیشتر شلوار جین این آیتم به عضو جدایی نشدنی از کمد لباسان آقایان تبدیل شده است. خرید شلوار جین مردانه امروزه یکی پر فروش ترین آیتم های لباس مردانه است.

انواع شلوار جین مردانه

شلوار جین مردانه زاپ دار

شلوار جین مردانه پاره یا زاپ دار که در دهه اخیر بسیار محبوب و پر طرفدار شده در قسمت زانو یک پارگی ساختگی دارد. که برای فصل های سرد مناسب نمی باشد.

شلوار جین مردانه مام فیت

شاید برای شما هم کمی عجیب باشد که شلوار جین مام فیت برای زن ها باشد اما جدیدا در ایران به اشتباه به مدل بگی و گشاد به اشتباه مام فیت مردانه نیز می گویند

شلوار جین مردانه اسپرت

شوار جین مناسب برای مراسم های غیر رسمی از مدل اسپرت استفاده می شود.

شلوار جین مردانه بگ

شلوار جین مردانه بگ یا بگی شلوار جین های گشادی هستند که درز میان پا شلوار نیز بلند است و اصطلاحا به آن خفن و گنگ نیز گفته می شود. مناسب برای جوان و نوجوانانی که دنبال تیپ و استایل خاص هستند.

شلوار جین مردانه فاق کوتاه

شلوار جین مردانه فاق کوتاه مدلی کلاسیک و قدیمی هستند که فاصله بستن کمربند تا باسن بسیار کوتاه است که در اویل دهه 80 مد شد و بسیاری از آقایان به دنبال خرید این مدل نیز هستند.

شلوار جین مرداه فاق بلند

شلوار جین مردانه فاق بلند در اواسط دهه 90 شمسی مد شدند و همانطور که از نامش مشخص است فاق بلندی دارند و تا نزدیک ناف می رسد.

شلوار جین مردانه دمپا گشاد

شلوار جین مردانه دمپا و یا گشاد مدل راحتی است که در قسمت های ران و ساق پا گشاد می باشند و در اواخر دهه 50 شمسی در ایران مدل شدند که به تازگی در مدل های فشن دیده شده است. 

شلوار جین اسکینی مردانه

شلوار جین اسکینی مدلی از شلوار جین مردانه است که جذب می باشد. اگر طرفدار شلوار های جذب هستید این مدل جین برای شما مناسب است. فرقی نمیکند که پاهای شما لاغر یا چاق باشید می توانید از این مدل شلوار جین تهیه کنید.

شلوار جین مخروطی مردانه

شلوار جین مخروطی مدلی از شلوار جین مردانه است که از لحاظ ظاهری به یک مخروط برعکس شباهت دارد. پاچه های شلوار تنگ تر از قسمت بالایی آن است.

شلوار جین راسته مردانه

شلوار جین راسته مدلی دیگری از انواع شلوار جین مردانه است . این مدل شلوار نسبتا گشادتر از بقیه انواع آن است.

شلوار جین اسلیم فیت مردانه

شلوار جین اسلیم فیت مردانه مدل دیگری از شلوار جین است که دقیقا فیت بدن و استایل بدن را دارد با این تفاوت که نه به اندازه شلوار های اسکینی تنگ است و نه به اندازه شلوار جین راسته گشاد است.

قیمت شلوار جین مردانه

قیمت شلوار جین مردانه با توجه به جنس و کیفیت آن متفاوت است. برخی از مدل های شلوار جین که ضخامت پارچه آن ها بیشتر است دوخت آن نیز با چالش هایی رو به رو است لذا میتوان گفت که برخی از مدل های شلوار جین قیمت بالایی دارد. ولی از آن جایی که شلوار جین یکی از مدل های رایج شلوار است برای تمام اقشار قابل تهیه است.

شلوار جین مردانه برند

برند های متفاوتی به تولید شلوار جین مردانه پرداخته اند. برخی از این برند ها بصورت تخصصی شلوار جین تولید می نمایند مانند برند های لیوایز و دیزل که کیفیت شلوار جین این برند ها بسیار بالاست.

شلوار جین مردانه برشکا

شلوار جین مردانه زارا

شلوار جین مردانه مانگو

شلوار جین مردانه دیزل

شلوار جین مردانه ترک اصل

شلوار جین مردانه ال سی وایکیکی

خرید اینترنتی شلوار جین مردانه شیک ، جدید و اصل

در هنگام خرید شلوار جین مردانه رنگ مورد علاقه و مورد پسند آن در تیپ و استایل شما بسیار مهم و ضرروی است ، محبوب ترین رنگ های شلوار جین مردانه شامل ، ذغالی ، مشکی ، سفید ، آبی روشن و طوسی می باشد.

شلوار جین مردانه اصل از کجا بخرم؟

فروشگاه اینترنتی شلوار جین مردانه شیک پوش مفتاخر است انواع مدل های شلوار جین مردانه اصل و ارجینال از برند های ترک و اروپایی با قیمت های به صرفه به فروش می رساند. مهم ترین نکته در خرید اینترنتی شلوار جین مردانه انتخاب سایز مناسب است . برای انتخاب سایز شلوار جین اندازه دور کمر و دور باسن بسیار حائز اهمیت است . 

بیشترکمتر نشان دادن

تنظیمات

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود