برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

شلوار کتان و پارچه ای مردانه

خرید شلوار پارچه ای مردانه

شلوار پارچه ای مردانه یکی از آیتم های ضروری در استایل آقایان است. تمام آقایان حتی کسانی که طرفدار استایل های اسپرت و شلوار جین هستند حداقل یک شلوار پارچه ای یا کتان در کمد لباس خود دارند. خرید شلوار پارچه ای مناسب از جمله مسائلی است که علاقه مندان به استایل های رسمی به طور مداوم انجام می دهند.

انواع شلوار پارچه ای مردانه

شلوار کتان مردانه

شلوار کتان مردانه یکی از محبوب ترین مدل های شلوار پارچه ای مردانه است. ایم مدل شلوار از جنس کتان پنبه است  بسیار راحت و سبک است . شلوار کتان پارچه ای معمولا چروک نمی شود.

شلوار پارچه ای رسمی مردانه

شلوار پارچه ای رسمی مردانه مدل دیگر از انواع شلوار های مردانه است. این مدل شلوار معمولا با کت و سره کت و شلوار ست میشود. این مدل شلوار را از روی خط اتو آن ها می توان شناخت.

قیمت شلوار پارچه ای مردانه

شلوار پارچه ای مردانه قیمت های متفاوتی دارد . بسته به نوع جنس شلوار و دوخت آن قیمت های مدل های شلوار پارچه ای متفاوت است. برخی از شلوار پارچه مردانه شخصی دوزی میشوند که قیمت آن ها بیشتر است. هم چنین نوع پارچه نیز در قیمت شلوار پارچه ای مردانه موثر است. 

برند شلوار پارچه ای مردانه

برند های بسیاری در دنیا در کالکشن های خود مدل های متنوعی از انواع شلوار پارچه ای مردانه را تولید میکنند. می توان گفت همه برند های فست فشن این آیتم لباس مردانه را در مدل های خود دارند.

خرید اینترنتی شلوار کتان مردانه

برای خرید اینترنتی شلوار کتان مردانه کافی است سایز دور کمر و دور باسن خود را داشته باشید تا با استفاده از آن بتوانید از طریق جدول سایز بندی سایز مناسب خود را انتخاب نمایید.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود