فیلتر بر اساس
برندها
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
سایز
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
رنگ
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
قیمت
0تومان 29631000تومان
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
فیلتر محصولات

پیراهن مردانه

خرید پیراهن مردانه

پیراهن مردانه قدمت طولانی دارد و استفاده از آن به قرن 18 میلادی بر می گردد . در ابتدا پیراهن های مردانه بدون دکمه بودند و از سر تن شخص می شدند و پیراهن ها حالت زیرپوش داشتند و فقط یقه آن ها از زیر لباس مشخص بود . مدل یقه پیراهن ها با فرم امروزی آن متفاوت بود و فقط مدل های ساده و یقه دار را داشتند. به مرور زمان یقه پیراهن ها به صورت ایستاده تولید شدند.

انواع پیراهن مردانه

مدل های پیراهن مردانه بر اساس نوع برش به چند دسته متفاوت تقسیم می شوند. پیراهن های اسلیم فیت همانطور که از اسمشان پیداست جذب بدن هستند و برجستگی های بدن را به خوبی نشان می دهند. پیراهن های راسته و پیراهن های آکسفورد از دیگر مدل های پیراهن مردانه هستند. هم چنین پیراهن های مردانه را با توجه به مدل یقه نیز تقسیم بندی می کنند. یقه دیپلمات ، یقه خرگوشی ، یقه پاپیونی و .... از دیگر انواع پیراهن های مردانه می باشند.

جنس پیراهن مردانه :

پیراهن خوب پیراهنی است که در تولید و ساخت آن از پارچه های با الیاف پلاستیکی استفاده نشود. بهترین جنس پارچه گارچه های نخی و نخ پنبه هستند البته پیراهن هایی از جنس لنین نیز در سال های اخیر پسیار طرفدار پیدا کرده اند چرا که جنس لنین باعث تنفس بدن می شود.هم چنین در انتخاب پیراهن باید به دوخت آن دقت شود . توجه به راه پارچه و دوخت تمیز پیراهن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

کاربرد استفاده از پیراهن مردانه :

پیراهن مردانه کاربرد های متفاوتی دارد. معمولا پیراهن را در استایل های رسمی و یا روزمره استفاده می کنند. تصور کنید که می خواهید به یک مهمانی رسمی بروید و می خواهید کت شلوار رسمی بپوشید قطعا برای پیراهن یک پیراهن سفید رسمی را انتخاب می کنید. درگذشته استفاده از پیراهن سفید مختص قشر مرفه جامعه بوده است چرا که به علت کثیف شدن و شستشوی زیاد پیراهن ها زود خراب می شدند و نیاز به جایگزینی داشتند. مدل های دیگری نیز از پیراهن وجود دارند مانند پیراهن چهارخانه که با یک شلوار جین قابل ست کردن است . هم چنین شما می توانید انواع پیراهن را برای استفاده روزمره در سر کار نیز استفاده نمایید.

برند های پیراهن مردانه :

برند های متنوعی برای پیراهن مردانه وجود دارند که بعضی از این برند هااز کیفیت بالایی برخوردارند. می توان گفت تمام برند های لاکچری و فست فشن کالکشن های متنوعی از مدل های متنوع پیراهن مردانه را تولید می کنند . قیمت پیراهن های برند های لاکچری بسیار بالا هستند. شما می توانید با انتخاب یک پیراهن از برند فست فشن با توجه به قیمت پیراهن مناسبی را انتخاب کنید.هم چنین بعضی از برندها مانند دیفکتو ، کوتون مدل های متنوعی از پیراهن مردانه را دارا هستند که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است.

سایز پیراهن مردانه

شاید انتخاب سایز مناسب برای پیراهن بخصوص هنگام خرید آنلاین برای همه کمی سخت باشد. سایزبندی برند های متفاوت با یکدیگر مختلف است. داخل هر محصول راهنمایی سایزی مطابق با استاندارد برند تعبیه شده است که می توانید با کمک آن ها سایز مناسب خود را پیدا کنید.

 

ادامه مطلب

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود