برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

کاپشن ، ژاکت و پالتو مردانه

خرید کاپشن مردانه

خرید کاپشن مردانه در فصل سرد بسیار رایج است بخصوص که کاپشن مردانه اولین پوشش مورد انتخاب آقایان برای فصل های سرد است . کاپشن مردانه مدل های متفاوتی دارد که هر مدل بر اساس موقعیت استفاده متفاوت است. برخی از مدل های کاپشن مردانه رسمی و کلاسیک و برخی دیگر اسپرت هستند.

خرید پالتو مردانه

پالتو مردانه از دیگر آیتم های مورد انتخاب آقایان در فصول سرد است . جنس پالتو مردانه غالبا از جنس پشم و یا چرم است . پوشیدن پالتو مردانه به دلیل سبک و استایل رسمی آن بیشتر مورد توجه آقایان شیک پوش است.

انواع کاپشن مردانه

کاپشن پافر مردانه

کاپشن پافر مدلی از کاپشن مردانه است که در لایه میانی پشم شیشه دارد که در برابر سرما عایق مناسبی است و در سال های اخیر ترند شده اند.

کاپشن خلبانی مردانه

کاپشن خلبانی برای فصل بهار مناسب است این مدل کاپشن کلاه ندارد و سر آستین و پایین آن کش بافته شده است.

کاپشن کتان مردانه

کاپشن کتان از جمله مدل های کاپشن مردانه برای استفاده روزانه است . با توجه به اینکه جنس این مدل کاپشن کتان است در برابر سرمای شدید عایق مناسبی نیست.

کاپشن جین مردانه

کاپشن جین از جمله مدل های پر طرفدار کاپشن مردانه است کخ مناسب فصل بهار است و جنس آن از جین است. این مدل برای طرفداران استایل اسپرت انتخاب مناسبی است.

کاپشن چرمی مردانه

کاپشن چرم مردانه از جمله مدل های پر طرفدار کاپشن مردانه است که غالب آقایان خوشتیپ یک کاپشن چرم در کمد لباس خود دارند.

انواع پالتو مردانه

پالتو بلند مردانه

پالتو بلند مردانه در سال های اخیر بسیار ترند است و عایق مناسبی در برابر سرماست . جنس پالتو مردانه از جنس فوتر می باشد. 

پالتو خزدار مردانه

پالتو خز دار مردانه به عنوان پالتو های لوکس شناخته می شود . این مدل پالتو در گذشته از جنس پوست طبیعی حیوانات تولید میشد که با توجه به این موضوع و کمیاب بودن آن متعلق به قشر خاصی از جامعه بوده است. امروزه بسیاری از برند ها از خز مصنوعی در تولید پالتو استفاده می کنند.

قیمت کاپشن مردانه

قیمت کاپشن مردانه متنوع و رنج آن متفاوت است. لباس زمستانی از جمله کاپشن و پالتو مردانه با توجه به نوع الیاف استفاده در آن که معمولا از پشم و چرم است بالا است.

برند کاپشن مردانه

برند های متفاوتی به تولید کاپشن مردانه پرداخته اند.انتخاب برند کاپشن مردانه مناسب برای خرید کاپشن نیازمند شناخت برند های تولید کننده است . 

خرید اینترنتی کاپشن مردانه

قیمت پالتو مردانه

خرید اینترنتی پالتو مردانه

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود