کت و شلوار مردانه

خرید کت و شلوار مردانه

کت و شلوار مردانه از جمله آیتم هایی است که لازمه هر کمد لباسی است. شما حتی اگر طرفدار استایل اسپرت هم باشید باید حتما یک مدل کت شلوار رسمی در کمد لباس خود داشته باشید. برخی از آقایان به دلیل نوع شغل خود هر روز کت و شلوار می پوشند. کت و شلوار استایل را کاملا رسمی می کند هرچند مدل هایی از کت و شلوار هستند که اسپرت است.

انواع کت و شلوار مردانه

کت و شلوار اسکینی

کت و شلوار اسکینی به کت و شلواری گفته می شود که کاملا جذب بدن است. شلوار این مدل کت شلوار مانند شلوار اسکینی جذب می باشد.

کت و شلوار اسلیم فیت

کت و شلوار اسلیم فیت مدلی از کت شلوار مردانه است که فیت و فرم بدن را دارد. تفاوت کت و شلوار اسلیم فیت با مدل اسکینی در نوع و برش و دوخت آن هاست.

کت و شلوار کلاسیک

کت و شلوار کلاسیک رسمی ترین مدل کت و شلوار مردانه است این مدل کت شلوار جذب بدن نیست و فیت آن معمولی است برای مکان های رسمی بهتر است از مدل کت و شلوار کلاسیک استفاده کنید.

کت و شلوار مدرن

کت و شلوار مدرن مدلی از کت و شلوار مردانه است که بین کت و شلوار اسلیم فیت و کلاسیک قرار می گیرد . این مدل کت و شلوار برش و دوخت اسلیم فیت را دارد و در مقابل رسمی است.

تاکسیدو مردانه

شاید برای بسیاری از شما سوال باشد که تاکسیدو چیست و چه تفاوتی با کت وشلوار معمولی دارد؟

مهم ترین تفاوت تاکسیدو با کت و شلوار معمولی در جنس آن است  تاکسیدو ها معمولا از جنس پارچه نفیس ابریشمی و ساتن دوخته می شوند و فرم کلی آن ها مانند فرم کت و شلوار های مدرن است. همچنین اکسسوری که برای این مدل کت و شلوار ست میشود پاپیون است در حالی که استفاده از کروات با کت و شلوار معمولی رایج است.

قیمت کت و شلوار مردانه

قیمت کت و شلوار مردانه متنوع است و می توان گفت که کت و شلوار با کیفیت و دوخت مناسب با قیمت پایین در تضاد است. مهم ترین مسئله در قیمت کت و شلوار مردانه دوخت و جنس پارچه است. بهعنوان مثال تاکسیدو به این دلیل که از جنس ابریشم تهیه می شود قیمت بالاتری دارد.

برند کت و شلوار مردانه

برند های متفاوتی در کالکشن های خود کت و شلوار مردانه تولید می کنند از جمله این برند برند زارا و ماسیمودوتی هستند . که می توان مرغوب ترین پارچه و نوع دوخت را در ایت برند ها جستجو کرد.

خرید اینترنتی کت و شلوار مردانه

خرید اینترنتی کت و شلوار مردانه با ریسک هایی همراه است چرا که انتخاب سایز با توجه به به انواع مدل ها سخت است. هنگام خرید کت و شلوار مردانه به فیت کت و شلوار دقت کنید چرا که برای کت و شلوار اسکینی به عنوان مثال ممکن است سایزی که انتخاب میکنید تنگ تر از سایز خودتان باشد.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود