افزودن shikpoush در صفحه اصلی

close
برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
رنگ
فیلتر

بوت و نیم بوت مردانه

خرید بوت مردانه

خرید بوت مردانه در فصل زمستان بسیار طرفدار دارد . در فصول سرد بویژه مناطقی در طول فصل زمستان در گیر بارش باران و برف هستند برای حفظ پا از سرما و همینطور آب رفتن در کفش از بوت استفاده می شود . برای خرید بوت مردانه مناسب اول باید شناخت کافی از انواع بوت مردانه را داشته باشید. بوت مردانه مدل های متنوعی دارد که هر کدام ممکن است کارایی خاصی داشته باشند.

انواع بوت مردانه

بوت چلسی

بوت چلسی مردانه محبوب ترین مدل بوت مردانه است این مدل بوت از جنس چرم و جیر است و ظاهری کلاسیک دارد. بغل مچ پا در دو طرف این بوت کش تعبیه شده تا هم محکم دور مچ پا را نگه دارد و هم پوشیدن بوت را راحت تر می کند.

بوت کوهنوردی

بوت کوهنوردی مدلی از بوت مردانه است که داره بند است و معمولا ظاهری بزرگ و یغور دارد. زیره این کفش به گونه ای طراحی شده است که از سرخوردن بر روی سطح لغزنده جلوگیری می کند.

بوت سربازی

بوت سربازی مدلی از بوت مردانه است که جلوی آن با بند بسته می شود و از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به چکمه های سربازی است.

قیمت بوت مردانه

بوت مردانه بازه قیمتی متفاوتی دارد معمولا ازآن جایی که بوت از جنس مرغوبی ساخته می شود تا در برابرآب و سرما مقاومت کافی را داشته باشد قیمت بوت مردانه با کیفیت بالاست. بسیاری از علاقه مندان به بوت مردانه ترجیح می دهند تا از بوت های چرمی با چرم طبیعی استفاده کنند.

برند بوت مردانه

برند بوت مردانه در انتخاب استایل و طراحی مدل های جدید و ترند بسیار مهم است . برند های متفاوت بوت مردانه هر سال مدل های جدیدی از بوت مردانه را به بازار عرضه می کنند.

خرید اینترنتی بوت مردانه

یکی از روض های خرید بوت مردانه خرید اینترنتی آن است. در خرید اینترنتی بوت مردانه باید به انتخاب سایز دقت شود چرا که برای خرید اینترنتی امکان پرو کفش وجود ندارد. هر برند متناسب با سایزبندی خود جدولی را تحت عنوان راهنمای سایز بوت مردانه تهیه و امکان خرید اینترنتی را فراهم می آورد.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود