برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
رنگ
فیلتر

کفش راحتی و صندل مردانه

خرید صندل مردانه

هر فصل با توجه به آب هوای آن نوع پوشش خاص خود را دارد. انتخاب کفش با توجه به شرایط آب و هوایی بسیار مهم است. خرید صندل مردانه در فصل تابستان و مناطق گرمسیری رونق فراوان دارد. راحتی در فصل تابستان یکی از مهم ترین دلایل خرید انتخاب صندل مردانه در این فصل است.

انواع کفش راحتی مردانه

کفش راحتی کنفی

در این مدل کفش راحتی مردانه دور زیره از جنس کنف ساخته شده است هم چنین جنس این کفش معمولا از پارچه های بزرنتی و یا کتان است و ظاهری ساده اما شیک دارد.

صندل چرم

صندل چرم مردانه همان طور که از اسمش پیداست از جنس چرم است.

صندل دو سگکه

این مدل صندل مردانه دو سگک در رویه خود دارد. جنس این مدل صندل می تواند هم از جنس چرم و هم پلاستیکی باشد.

صندل استخری

این مدل صندل مردانه بیشتر برای استفاده در کنار آب در ساحل دریا و یا استخر تولید می شود . صندل استخری از جمله ترند های صندل در سال های اخیر است.

قیمت صندل مردانه

قیمت صندل مردانه متفاوت و بستگی به جنس و برند صندل دارد. صندل ارزان مردانه را می توان در بین برند های ترک ازجمله دیفکتو و ال سی وایکیکی تهیه کرد.

برند صندل مردانه

تمام برند های فست فشن و یا لوکس در کالکشن تابستانی خود مدل های جدیدی از صندل مردانه را طراحی و تولید می کنند چرا که صندل مردانه به خصوص در مناطق گرمسیری بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

خرید اینترنتی صندل مردانه

برای خرید اینترنتی صندل مردانه باید به جنس آن دقت کرد. هنگام خرید اینترنتی جدولی در پایین هر کالا تعبیه شده است که می توان از طریق آن جنس محصول را چک نمود.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود