برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
رنگ
فیلتر

کیف مردانه

خرید کیف مردانه

تاریخچه کیف مردانه مانند کیف زنانه به قرن ها پیش برمیگردد . کیف در گذشته ظاهر امروزی نداشتند و به صورت کیسه استفاده می شدند . این کیسه ها کوچک و معمولا از جنس پوست حیوانات بودند و برای نگه داری پول و چیز های ارزشمند استفاده می شد ,  و اغلب با یک بند به دور کمر بسته بسته می شد. حتما تا به حال در فیلم های تاریخی کیسه های پول را مشاهده کرده اید که برای نگه داری سکه قابل استفاده بوده اند. امروزه کیف مردانه از فرم گذشته آن خارج شده است هرجند امروزه نیز از کیف مردانه برای حمل اشیا ضروری قابل هم استفاده می شود. قیمت کیف مردانه بسیار متغیر است.

مدل کیف مردانه

تنوع و مدل های کیف مردانه به اندازه کیف های زنانه نیست . مدل های کیف مردانه امروزه بسیار متنوع تر از قبل شده و کم کم در استایل آقایان جا گرفته است. استفاده از کیف های دستی و یا کیف لپ تاپ بسیار مورد توجه آقایان شاغل است . کسانی که به هر دلیل نیاز به حمل لیپ تاپ خود ره صورت روزانه دارند از کیف لپ تاپ استفاده می کنند . ساک ورزشی نیز از مدل های پر طرفدار کیف مردانه می باشد . در چند سال اخیر استفاده از کیف های کمری بسیار بین آقایان ترند شده است . کوله پشتی مردانه نیز بهترین گزینه برای سفر های کوتاه ، مدرسه ، دانشگاه و کوهنوردی است.

کیف دستی مردانه و کیف لپ تاپ مردانه

این مدل کیف ها متداول ترین مدل کیف مردانه برای استفاده روزمره است. همانطور که اشاره شد برای حمل لپ تاپ به سره کار و یا موارد دیگر بهترین گزینه استفاده از کیف های دستی ساده است . این کیف ها از جنس چرم و یا پارچه ای هستند که با توجه به جنس شان کیفیت آن ها مشخص می شود.

کیف توالت

این مدل کیف ها در سال های اخیر بسیار مورد توجه آقایان قرار گرفته اند . این کیف ها بسیار برای حمل و نگه داری وسایل شخصی و بهداشتی بسیار مناسب هستند . این کیف ها معمولا از جنس چرم هستند.

کیف کمری مردانه

کیف های سبک و بسیار راحت برای حمل هستند . این کیف ها بهترین گزینه برای استفاده در مسافرت یا هنگام ورزش هایی که در فضای باز انجام می شوند هستند برند این کیف ها قابل تنظیم است و  بر اساس سایز کمر قابل تغییر است.

 

کوله پشتی مردانه

کوله پشتی مردانه انتخاب پسران برای رفتن به دانشگاه است . کوله پشتی علاوه بر جا دار بودن برای جا دادن کتاب و دفتر برای گذاشتن لپ تاپ نیز مناسب هستند . هم چنین کوله پشتی ها انتخاب بسیاری از کوهنوردان است چرا که با جا دادن بسیاری از وسایل می توانند هر آنچه نیاز دارند با خود حمل نمایند

برند های کیف مردانه

اغلب برند هایی که تولید کیف و کفش می کنند بخصوص برند های چرم طبیعی کالکشن کاملی از انواع کیف مردانه را دارند . برخی از برند های لاکچری مانند لویی ویتون کالکشنی از کیف های ارزشمند دارند. برخی دیگر از برند های فست فشن نیز در کالکشن خود مدل های متنوعی از کیف را تولید می کنند.

 

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود