برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
رنگ
فیلتر

کیف و ساک مسافرتی و ورزشی مردانه

216,072,000 تومان
Voyager Burnished Calfskin Duffel این کیف چرم گوساله زیبا در ایتالیا توسط صنعتگران ماهر ساخته شده است و برای رنگی غنی و ابعادی رنگ شده است. جزئیات با سخت افزار برنجی صیقلی در روکش پالادیوم، دارای یک بند شانه پوست...
474,205,000 تومان
Cooper Burnished Calfskin Duffelکیف کوپر نمادی از مجموعه مردانه رالف لورن است که برداشتی برجسته از زین‌نشین‌های قدیمی انگلیسی است. این نسخه در ایتالیا از پوست گوساله کامل ساخته شده است که برای رنگی غنی و ابعادی رنگ...

خرید کیف مسافرتی مردانه

یکی دیگر از مدل های کیف مردانه محبوب در بین آقایان کیف مسافرتی است. خرید کیف مسافرتی مردانه برای کسانی مناسب است که به دلیل مشاغل مجبور به مسافرت های کوتاه مدت هستند. سایز این کیف برای سفر های 2-3 روزه مناسب و کافی است و به شما کمک می کند تا از حمل چمدان های سنگین رهایی یابید.

انواع کیف مسافرتی مردانه

مدل متنوعی برای کیف مسافرتی مردانه وجود دارد. یکی از پر طرفدار ترین آن ها کیف مسافرتی بولینگ است . دیگر مدل کیف مسافرتی مدل چرمی می باشد که جنس آن از چرم است. کیف پارچه ای مسافرتی نیز دیگر مدل کیف مردانه است. هم چنین کیف هایی نیز برای حمل کت و شلوار هنگام مسافرت وجود دارد که باعث میشود کت و شلوار چروک نشوند.

قیمت کیف مسافرتی مردانه

با توجه به اینکه کیف مسافرتی نوعی چمدان به حساب می آید لذا باید جنس آن مقاومت کافی را داشته باشد به همین دلیل قیمت کیف مسافرتی معمولا بالا است.

برند کیف مسافرتی مردانه

برند زارا ، یکی از معروف ترین برند ها در تولید کیف مسافرتی مردانه است. این برند در تمام کالکشن های خود مدل های متنوعی از کیف مسافرتی را عرضه می نماید.

خرید اینترنتی کیف مسافرتی مردانه

خرید اینترنتی کیف مسافرتی مردانه این امکان را به شما می دهد تا در زمان صرفه جویی نمایید. هم چنین با خرید اینترنتی کیف مسافرتی  میتوانید مدل های متنوع تری را انتخاب نمایید.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود