افزودن shikpoush در صفحه اصلی

close
برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
رنگ
فیلتر

کیف پول مردانه

خرید کیف پول مردانه

خرید کیف پول مردانه یکی از واجبات استایل هر آقای شیک پوشی است. کیف پول کیفی کوچک با حمل راحت است که مخصوص نگه داری پول کاغذی و سکه و کارت های بانکی است. سایز کیف پول مردانه استاندارد است و جوری طراحی می شود که پول های کاغذی در آن جا شود.

انواع کیف پول مردانه

کیف پول مردانه مدل های متنوعی دارد . کیف پول چرم یکی از محبوب ترین انواع کیف پول مردانه است. این مدل کیف پول مردانه می تواند هدیه مناسبی برای آقایان باشد. از دیگر مدل های کیف ، کیف کارت مردانه است که کیف کارت بدلیل رواج استفاده از کارت های بانکی بسیار مورد استفاده و کاربردی هستند.

قیمت کیف پول مردانه

قیمت کیف پول مردانه متفاوت است. مدل های پارچه ای و بدون برند معمولا قیمت ارزانی دارند ولی مدل های چرم آن گران قیمت هستند.

برند کیف پول مردانه

برند کیف پول مردانه زمانی مورد اهمیت است که شما قصد کادو دادن آن را دارید. برخی از برند ها مانند لویی ویتون کیف پول های معروفی را در مدل های خود دارند. قیمت این کیف پول ها بالاست. 

خرید اینترنتی کیف پول مردانه

نکاتی که برای خرید کیف پول مردانه باید مورد توجه قرار دهید جنس کیف پول و ابعاد آن است. برخی از کیف پول ها بر اساس استاندارد سایز پول کشور های متفاوت کوچک و بزرگ است که موقع خرید باید به آن دقت کرد.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود