فیلتر بر اساس
برندها
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
سایز
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
رنگ
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
قیمت
0تومان 32000000تومان
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
فیلتر محصولات

کیف پول مردانه

خرید کیف پول مردانه

خرید کیف پول مردانه یکی از واجبات استایل هر آقای شیک پوشی است. کیف پول کیفی کوچک با حمل راحت است که مخصوص نگه داری پول کاغذی و سکه و کارت های بانکی است. سایز کیف پول مردانه استاندارد است و جوری طراحی می شود که پول های کاغذی در آن جا شود.

انواع کیف پول مردانه

کیف پول مردانه مدل های متنوعی دارد . کیف پول چرم یکی از محبوب ترین انواع کیف پول مردانه است. این مدل کیف پول مردانه می تواند هدیه مناسبی برای آقایان باشد. از دیگر مدل های کیف ، کیف کارت مردانه است که کیف کارت بدلیل رواج استفاده از کارت های بانکی بسیار مورد استفاده و کاربردی هستند.

قیمت کیف پول مردانه

قیمت کیف پول مردانه متفاوت است. مدل های پارچه ای و بدون برند معمولا قیمت ارزانی دارند ولی مدل های چرم آن گران قیمت هستند.

برند کیف پول مردانه

برند کیف پول مردانه زمانی مورد اهمیت است که شما قصد کادو دادن آن را دارید. برخی از برند ها مانند لویی ویتون کیف پول های معروفی را در مدل های خود دارند. قیمت این کیف پول ها بالاست. 

خرید اینترنتی کیف پول مردانه

نکاتی که برای خرید کیف پول مردانه باید مورد توجه قرار دهید جنس کیف پول و ابعاد آن است. برخی از کیف پول ها بر اساس استاندارد سایز پول کشور های متفاوت کوچک و بزرگ است که موقع خرید باید به آن دقت کرد.

ادامه مطلب
فهرست
تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود