برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
رنگ
فیلتر

کوله پشتی مردانه

خرید کوله پشتی مردانه

خرید کوله پشتی مردانه در بین آقایان جوان و دانشجویان و دانش آموزان بسیار رواج دارد. هم چنین بسیاری از ورزشکاران نیز از کوله پشتی برای حمل و نقل وسایل ورزشی خود استفاده می کند . کوله پشتی مردانه کیفی است که حمل آن بسیار راحت و آسان است و می توان وسایل زیادی در آن جا داد . لذا از این لحاظ نیز انتخاب مناسبی برای دانشجویان و دانش آموزان است.

انواع کوله پشتی مردانه

کوله پشتی اسپرت

این مدل کوله پشتی استایلی اسپرت دارد و برای استفاده به عنوان اکسسوری ورزشی و هم چنین برای استفاده روزمره مناسب است.

کوله پشتی چرم

این مدل کوله پشتی از جنس چرم است . استایل این مدل کوله پشتی کلاسیک است . برا استایل های رسمی مناسب تر است.

کوله پشتی لپ تاپ

این مدل کوله پشتی جنس محکم تر و مقاوم تری دارد و داخل آن یک جا برای لپ تاپ تعبیه شده است.

کوله پشتی کوهنوردی

این مدل کوله پشتی حرفه ای برای استفاده هنگام کوهنوردی است . از انجایی که صعود به قله های بلند کوه ها نیازمند زمان و وسایل زیادی است بسیاری از کوهنوردان حرفه ای از این مدل کوله پشتی تهیه می نمایند.

قیمت کوله پشتی مردانه

قیمت کوله پشتی مردانه متفاوت و متنوع است نوع چرم کوله پشتی مردانه معمولا قیمت بالایی دارد. مدل های کوهنوری نیز به دلیل شرایط خاص تولید گران قیمت هستند ولی مدل های اسپرت برای مصارف روزانه قیمت مناسب تری دارند. 

برند کوله پشتی مردانه

برند های متفاوتی از جمله برند های ورزشی مانند نایک و آدیداس کوله پشتی مردانه تولید می کنند. هم چنین بعضی از برند های فست فشن مانند زارا نیز مدل های متنوعی از کوله پشتی مردانه را در کالکشن خود دارد.

خرید اینترنتی کوله پشتی مردانه

خرید اینترنتی کوله پشتی مردانه باعث صرفه جویی در زمان می شود . هم چنین هنگام خرید اینترنتی سایز و ابعاد کوله پشتی ذکر می شوند که می توانید از ابعاد کوله پشتی انتخابی خود اطمینان حاصل نمایید.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود