فیلتر بر اساس
برندها
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
رنگ
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
قیمت
3132800تومان 325200000تومان
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
مشاهده همه موارد مشاهده موارد کمتر
فیلتر محصولات

کیف دستی و لپ تاپ مردانه

خرید کیف لپ تاپ مردانه

کیف لپ تاپ و یا کیف اداری بسیار رسمی است . خرید کیف لپ تاپ برای کارمندان یا کارفرمایان و یا افراد شاغلی مناسب است که نیاز به حمل و نقل لپ تاپ خود به صورت روزمره در محیط اداری دارند. کیف لپ تاپ به دلیل اینکه باید از یک شی الکترونیکی محافظت کند باید از جنس مناسب و با مقاومت کافی تولید شود.

انواع کیف لپ تاپ مردانه

کیف لپ تاپ مدل های متنوعی دارد. معروف ترین مدل آن مدل های چرمی است. این مدل کیف به دلیل اینکه برای حمل لپ تاپ است بیشتر برای لپ تاپ های سایز کوچک ساخته می شود.برخی دیگر از مدل های کیف لپ تاپ نیز از جنس نخی و کتان هستند.

قیمت کیف لپ تاپ مردانه

قیمت کیف لپ تاپ بسته به مدل و جنس آن متفاوت است برخی از مدل های چرم کیف لپ تاپ قیمت نسبتا بالاتری دارند. اما به طور کلی کیف لپ تاپ به دلیل اینکه با مقاومت لازم را داشته باشد معمولا قیمت های آن بیشتر است.

برند کیف لپ تاپ مردانه

برندهای متفاوتی به ساخت و تولید کیف لپ تاپ می پردازند. کیف لپ تاپ در سال های اخیر بخصوص با پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیشتر از لپ تاپ بیشتر رواج پیدا کرده است.

خرید اینترنتی کیف لپ تاپ مردانه

برای خرید اینترنتی کیف لپ تاپ مردانه کافی است تا عبارت کیف لپ تاپ را گوگل سرچ کنید. با خرید اینترنتی کیف لپ تاپ مردانه با توجه به مدل ها متنوع انتخاب برای شما آسان تر می شود.

ادامه مطلب
فهرست
تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود