افزودن shikpoush در صفحه اصلی

close
برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
رنگ
فیلتر

کیف دستی و لپ تاپ مردانه

216,072,000 تومان
Voyager Burnished Calfskin Duffel این کیف چرم گوساله زیبا در ایتالیا توسط صنعتگران ماهر ساخته شده است و برای رنگی غنی و ابعادی رنگ شده است. جزئیات با سخت افزار برنجی صیقلی در روکش پالادیوم، دارای یک بند شانه پوست...
474,205,000 تومان
Cooper Burnished Calfskin Duffelکیف کوپر نمادی از مجموعه مردانه رالف لورن است که برداشتی برجسته از زین‌نشین‌های قدیمی انگلیسی است. این نسخه در ایتالیا از پوست گوساله کامل ساخته شده است که برای رنگی غنی و ابعادی رنگ...
215,484,000 تومان
Pebbled Leather Duffel این کیف زیبا که توسط صنعتگران ماهر در ایتالیا ساخته شده است، با پوست گوساله کامل و با چرم واچتا دوخته شده با رنگ متضاد طراحی شده است. شبح ساده آن با سخت افزار برنجی صیقلی با روکش پالادیوم تکمیل...
31,636,000 تومان
Leather-Trim Canvas Briefcase این کیف همه‌کاره که از بوم پنبه‌ای بادوام ساخته شده و با چرم واچتا تزئین شده است، دارای چندین جیب داخلی است تا ذخیره‌سازی سازمان‌یافته‌ای برای وسایل ضروری شما فراهم کند.

خرید کیف لپ تاپ مردانه

کیف لپ تاپ و یا کیف اداری بسیار رسمی است . خرید کیف لپ تاپ برای کارمندان یا کارفرمایان و یا افراد شاغلی مناسب است که نیاز به حمل و نقل لپ تاپ خود به صورت روزمره در محیط اداری دارند. کیف لپ تاپ به دلیل اینکه باید از یک شی الکترونیکی محافظت کند باید از جنس مناسب و با مقاومت کافی تولید شود.

انواع کیف لپ تاپ مردانه

کیف لپ تاپ مدل های متنوعی دارد. معروف ترین مدل آن مدل های چرمی است. این مدل کیف به دلیل اینکه برای حمل لپ تاپ است بیشتر برای لپ تاپ های سایز کوچک ساخته می شود.برخی دیگر از مدل های کیف لپ تاپ نیز از جنس نخی و کتان هستند.

قیمت کیف لپ تاپ مردانه

قیمت کیف لپ تاپ بسته به مدل و جنس آن متفاوت است برخی از مدل های چرم کیف لپ تاپ قیمت نسبتا بالاتری دارند. اما به طور کلی کیف لپ تاپ به دلیل اینکه با مقاومت لازم را داشته باشد معمولا قیمت های آن بیشتر است.

برند کیف لپ تاپ مردانه

برندهای متفاوتی به ساخت و تولید کیف لپ تاپ می پردازند. کیف لپ تاپ در سال های اخیر بخصوص با پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیشتر از لپ تاپ بیشتر رواج پیدا کرده است.

خرید اینترنتی کیف لپ تاپ مردانه

برای خرید اینترنتی کیف لپ تاپ مردانه کافی است تا عبارت کیف لپ تاپ را گوگل سرچ کنید. با خرید اینترنتی کیف لپ تاپ مردانه با توجه به مدل ها متنوع انتخاب برای شما آسان تر می شود.

بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود