Asics

اسیکس 

اسیکس یکی از معروف ترین برند های تولید کننده محصولات ورزشی در ژاپن است که در تولید پوشاک ورزشی و تجهیزات ورزشی تاریخچه ای طولانی دارد.ریشه نام این برند از یک کلمه لاتین گرفته شده است که دیدگاه اصلی این برند را در تمام سال های فعالیت آن نشان میدهد. معنی کلمه اسیکس " روح سالم در بدن سالم " است که اسم برند خود گویای همه چیز می باشد. این برند سال 1949 تاسیس شد که درابتدا با تعداد اندکی کارمند برای بچه ها تولید کفش میکردند. امروزه این برند یکی از بزرگترین و تاثیر گزار ترین برند های ورزشی در سراسر دنیا می باشد. بسیاری از قهرمانان المپیک تا بازیگران سینما این برند را انتخاب می نمایند. در دهه 50 و 60 میلادی این برند طرح های جدید برای انواع کفش والیبال و کفش تنیس ارائه کرد. این برند اکنون در سرتاسر دنیا نمایندگی دارد.

خرید محصولات اسیکس 

محصولات اسیکس به سه گروه کفش ورزشی ، پوشاک ورزشی و تجهیزات ورزشی در دو دسته زنانه و مردانه تقسیم کرد .

کتونی اسیکس

کتونی ورزشی متناسب با نوع ورزش طراحی می شود به عنوان مثال کتونی که برای بسکتبال نیاز است با کتونی که بازیکنان هنگام فوتبال در چمن استفاده می کنند متفاوت است . آیتم هایی که برای طراحی و دوخت انواع کفش ورزشی در نظر گرفته می شوند عبارتند از : اینکه آیا ورزش در سالن است یا در فضای آزاد ، در انعطاف و عکس العمل بازیکنان تا چخ مقدار تاثیر دارد ، آیا کفش سبک و راحت است ، فرم پا در کفش باعث اذیت و آسیب به پا نمیشود ، به بازیکن برای حفظ تعادل کمک می کند . کتونی ورزشی اسیکس نیز برای انواع ورزش هاس والیبال ، بسکتبال ، فوتبال ، دو ومیدانی و استفاده روزانه تولید می شود.

پوشاک اسیکس

از دیگر محصولات اسیکس می توان به انواع پوشاک ورزشی شامل : پیراهن ورزشی ، تاپ ورزشی ، رکابی ورزشی ، تیشرت ورزشی ، نیم تنه ورزشی ، سویشرت ورزشی ، لگ ورزشی ، جاگر ورزشی و شلوارک ورزشی اشاره کرد. جنس پارچه استفاده شده در پوشاک ورزشی با جنس پارچه برای لباس های معمولی متفاوت است . لباس ورزشی غالبا کشی هستند که امکان حرکت آسان را برای بازیکنان و ورزشکاران فراهم میکنند. بهترین نوع پوشاک ورزشی ، لباسی است که خاصیت ضد تعریق داشته باشد.

لوازم جانبی ورزشی نیز شامل جوراب ورزشی ، ساقبند ورزشی ، هدبند ورزشی ، کلاه ورزشی ، دستکش ورزشی و ساک ورزشی هست.

قیمت اسیکس

مهم ترین عامل در قیمت یک محصول کیفیت آن محصول می باشد . قیمت محصولات اسیکس نیز با توجه به کیفیت و نوع دوخت این محصولات نسبتا بالاست . بسته به نوع کالا و مورد استفاده آن رنج قیمتی محصولات متفاوت است . به عنوان مثال محصولاتی که برای ورزشکاران حرفه ای طراحی می شود قیمت بالاتری نسبت به محصولاتی دارند که برا استفاده روزمره طراحی و تولید می شوند. 

نمایندگی اسیکس

این برند با وجود اینکه در تمام دنبا برند های معتبری دارد برند اسیکس در ایران نمایندگی رسمی ندارد . البته بعضی از فروشگاه ها بعضی از محصولات  این برند را به فروش می رسانند .برای خرید محصولات اسیکس اصل می توان از یک فروشگاه اینترنتی اقدام به خرید نمود . فروشگاه اینترنتی شیک پوش مجموعه ای از جدید ترین و کامل ترین محصولات برند اسیکس در ایران را برای خرید اینترنتی محصولات اسیکس برای طرفداران این برند عرضه می نماید.

بیشترکمتر نشان دادن

تنظیمات

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود