افزودن shikpoush در صفحه اصلی

close

درباره‌ی ما

درباره ما بیشتر بدانید 

در یکی از شب های گرم تابستان 1392 ، دو پسر عمو که تمام مدت در کنار یکدیگر در زمینه کار آفرینی و ابداعات مشغول به کار بودند ، تصمیم به تاسیس یک وب سایت تخصصی و حرفه ای فروش پوشاک در ایران گرفتند. در ابتدای کار ، هیچ فروشگاه اینترنتی پوشاکی در ایران فعالیت نداشت یا شاید حداقل ما از آن خبر نداشیم ، تمام منابع و اطلاعات ما سایت های خارجی بودند. 

در آن روز ها در واقع ما بسیار تازه کار بودیم و از همه مهم تر این بود که ما خارج از ایران زندگی می کردیم و در داخل ایران پایگاه و مکان مشخصی نداشیم ، شاید هرگز به عنوان بنیان گذار های مجموعه فکر نمی کردیم روزی حجم کار به قدری زیاد شود  که مجبور باشیم به ایران بازگردیم.

تمام تمرکز ما از روز اول فروش اجناس برند و اورجینال بود ، با توچه به همین رویکرد به سراغ برند های مطرح دنیای مد و فشن رفتیم ، واقعیت این است که اولین برندی که در وب سایت ما وارد شد لویی ویتون ، بربری و گوچی بود. ارتباط گرفتن با مدیران منطقه ای این برند ها بسیار کار دشواری بود اما بعد از چند ماه تلاش فراوان توانستیم بعضی از این برند ها را راضی به همکاری نماییم. در حال حاضر برند های زیر به صورت مستقیم و یا بعضا غیر مستقیم با وب سایت شیک پوش مشغول به همکاری هستند.

 

حال سال ها از شروع آن اتفاق خوب گذشته است و تیم ما در ایران و کشور امارات بسیار گسترش پیدا کرده و در تمام این مدت مشتریان بسیار وفاداری کسب نموده ایم. که به آنها افتخار می کنیم.

تیم شیک پوش

 

 

تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود