ارسال ، تعویض کالا

تحویل رایگان : 

کلیه تحویل های سایت شیک پوش به صورت رایگان می باشد .

مشتریان شهر تهران مرسوله خود را از طریق پیک مجموعه دریافت خواهند کرد.

مشتریان شهرستان مرسوله خود را از طریق سرویس پست پیشتاز جمهوری اسلامی دریافت خواهند کرد. که از تاریخ تحویل 2 الی 3 روز کاری به طول خواهد انجامید.

قبل از ارسال سفارش شما ، از طریق تلفن با شما جهت زمان ارسال هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد. ( برای ساکنین شهرستان که با پست ارسال می شود ساعت اداری روزانه تحویل ها انجام خواهد شد و در صورت عدم حضور در منزل و یا محل تحویل می بایست مستقیما به اداره پست محل سکونت خود مراجعه نمایید.)

تبصره : در صورتیکه بعد از هماهنگی برای ارسال در محل سکونت خود حاضر نباشید و یا اقدام به تغییر آدرس به صورت فورس ماژول شوید مبلغ 25000 تومان بابت ارسال مجدد و یا تغییر مسیر از شما اخذ خواهد شد.

قوانین مربوط به تعویض کالا : 

فروشگاه اینترنتی شیک پوش موظف است که فقط یکبار اقدام به تعویض کالا نماید. در صورتی که برای بار دوم و یا بیشتر اقدام به تعویض نمایید مشتری می بایست هزینه های اضافی از قبیل هزینه های گمرک و باربری را پرداخت نماید که مبلغ آن توسط کارشناسان ما محاسبه و اعلام خواهد شد.

مدت زمان درخواست ثبت تعویض : 

مدت زمان ثبت درخواست برای تعویض کالا 1 روز کاری از لحظه ی دریافت سفارش توسط مشتری می باشد.

از لحظه تایید درخواست تعویض شما توسط کارشناسان ما می بایست تا یک روز کاری  بسته ی خود را ارسال کرده و شماره مرسوله را (در صورت وجود ) در داخل پیام های سفارش خود اعلام نمایید. ساکنین شهرستان برای ارسال کالای خود از پست پیشتاز و یا تیپاکس اقدام نمایند. در صورتی که ارسال کالاهای تعویضی ساکنین شهرستان ها به مرکز فروشگاه شیک پوش بیشتر از 7 روز کاری به طول بیانجامد فروشگاه شیک پوش مسئولیتی در قبال تعویض ندارد.

پس از تحویل کالا در دفتر مرکزی تهران و بررسی کارشناس برای اطمینان از سالم بودن کالا ، معادل مبلغ خریداری شده برای شما اعتبار خرید به صورت کد تخفیف در حساب کاربری منظورمی گردد. لذا پس از آن شما می توانید سفارش خود را مجددا با سایز مورد نظر خود و یا کالای مد نظر خود ثبت نمایید.

هزینه پست ،تیپاکس یا پیک شهری سفارش های تعویضی تماما به عهده خود مشتری می باشد.

لطفا تگ از روی کالا جدا نشود ، در صورتی که کالا بدون تگ و فاکتور رسمی سایت شیک پوش باشد. از تعویض آن اکیدا معذور می باشیم.

تبصره.1 : به دلیل عدم موجودی کالا در ایران ، سفارش جدید شما ، در تاریخ بعدی تحویل برای شما ارسال خواهد شد.

تبصره.2 : قانون  مربوط به تعویض کالا ، به هیچ عنوان شامل موارد زیر نمی شود :

  • کلیه اجناسی که در فروش ویژه خریداری شوند شامل قانون تعویض نمی باشند.(منظور از فروش ویژه کالاهای تخفیف خورده می باشد.)
  • کلیه زیور آلات : گردنبند ، گوشواره ، دستبند ، پا بند ، انگشتر
  • اکسسوری : عینک ، کلاه ، دستمال گردن ، هد بند ، جوراب ، کمربند و لباس زیر
  • کیف بچه گانه و کفش بچه گانه و لباس های بچه گانه
  • عطر و ادکلن در صورتی که پلمب باز شده باشد
  • اجناس خریداری شده از سایت ترندیول

 تبصره.3 : سلامت تمامی کالا ها قبل از ارسال توسط کارشناس شیک پوش چک می شود، در صورتی که بعد از دریافت کالا پارگی و یا زدگی در کالای خود مشاهده نمودید ، تصویر و مستندات خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید در صورت تایید کارشناس پروسه تعویض انجام خواهد شد.

تبصره 4 : کالاهایی که با کد تخفیف وفاداری خریداری شوند شامل تعویض نمی باشند.

 تبصره 5: کالاهایی که برای تعویض ارسال می شند باید در ساعات اداری ارسال شده و حتما تحویل به پرسنل شرکت شوند در غیر این صورت شرکت هیچ گونه مسپولیتی را در قبال خرابی و یا گمشدن بسته قبول نخواهد کرد.

تبصره 6 : کالاهایی که در کمپین های سبد خرید خریداری می شوند و شامل مقدار ثابت تخفیف و یا درصد تخفیف می شوند، هنگام تعویض درصد تخفیف اعمال شده از موجودی اعتبار شما کسر خواهد گردید و برای تعویض باید مجدد کالا را با کد تخفیف ارسالی خریداری نمایید.لذا هنگام خرید مجدد کالا شامل هیچ تخفیف و کمپینی نخواهد بود. 

تبصره 7: مشتریانی که قصد جابه جایی کالا قبل از دریافت آن را دارند باید در نظر داشته باشند که تنها 24 ساعت بعد از ثبت سفارش امکان جا به جایی کالارا دارند. 

 

فهرست
تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود