برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

لباس پسرانه

خرید اینترنتی لباس پسرانه

یکی از اهمیت پدر و مادران برای فرزندان پسر ، خردسال ، و کودک و نوجوان خود خوشتیپ بودن بچه ها و استایل به روز فرزندان در این ایام می شاد . دغدغه اکثر والدین خرید به صرفه و محصولات برند و لباس های پسرانه شیک می باشد. موارد بسیار زیادی هنگام خرید اینترنتی می بایست در نظر داشته باشند از قبیل جنس و متریال ، سایزبندی و زیبایی و خا ص بودن آن .

انواع مدل های لباس پسرانه

خرید شلوار پسرانه

شلوار پسرانه و کودکان و نوجوانان همانند بزرگسالان مدل های و طرح های فراوانی دارند که در ذیل به آن اشاره خواهیم کرد:

خرید شلوار جین پسرانه

شلوار پارچه ای و کتان پسرانه

شلوارک پسرانه

خرید پیراهن پسرانه

اگر به دنبال استایل خاص برای کودکان خود مخصوصا پسر های هستید یک پیراهن چند دکمه  آستین کوتاه و یا آستین بلند همیشه می تواند با شلواری زیبا تکمیل کننده استایل کودک شما باشد. پیراهن پسرانه به دو صورت رسمی و اسپرت می باشد که یا ساده و یا چهارخانه دوخته می شوند.

خرید تیشرت و پولوشرت  پسرانه

برای فصل های گرم و بهاره داشتن چندین تیشرت با رنگ های شاد و خوشگل می توان خرید مناسبی برای پسران خود باشد. همانطور که می دانید تیشرت و پولوشرت پسرانه به صورت آستین کوتاه و بلند و یقه گرد ، یقه هفت و پولو و سه دکمه می باشد.

خرید سویشرت پسرانه

برای پاییز و زمستان خرید یک سویشرت پسرانه گرم یک انتخاب مناسب است ، معمولا سویشرت پسرانه در رنگ های و طرح  های شاد و دوستانی مناسب سنین زیر 15 سال می باشند.

خرید پلیور و بافتنی پسرانه

پلیور و بافتنی پسرانه شیک یک استایل خاص و زیبا برای کودکان شما فراهم می کند همچنین در فصل سرما از بچه های شما در برابر سرما محافظت می کند، پلیور و بافتنی پسرانه زیر 10 سال به صورت یقه گرد و یقه هفت تهیه و تولید می شوند. 

بهترین برند های لباس پسرانه 

در بازار رقابتی بین برند های پوشاک و البسه کودکان به خصوص پسران زیر 10 سال بهترین برند های خارجی ، مارک و شیک و با کیفیت می توان برند های زیر را معرفی کرد :

لباس پسرانه زارا
لباس پسرانه اچ اند ام
لباس پسرانه دیفکتو
لباس پسرانه ال سی وایکیکی
بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود