افزودن shikpoush در صفحه اصلی

close
برند ها
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
قیمت
تومان تومان
سایز
نمایش بیشتر... نمایش کمتر
رنگ
فیلتر

لباس نوزاد

خرید اینترنتی لباس نوزاد

قدم نو رسیده مبارک ، اضافه شدن فرد جدیدی به خانواده ارمغان فصل نو و شروعی نو برای همه اعضای خانوادست ، حتما تمامی پدر و مادر ها بعد از تولد نوزاد به فکر خرید لباس برای ایشان خواهد کرد اما برای خرید لباس نوزادی چه مطالبی نیاز است بدانیم. در ابتدا باید بدانید که نوزاد شما در چند ماه اول رشد زیادی خواهد داشتر، معمولا لباس نوزاد سایز بندی خاص ماه به ماه  خود را دارد و تقسیم سایز بندی  ماه برای ۱ تا ۳ ماهه ، ۳ تا ۹ ماه و ۹ ماه تا یکسال را دارد.

انواع لباس نوزاد

کفش نوزاد

کفش یا پاپوش نوزاد در دوران نوزادی از پاهای نوزادان در برابر سرما و اجسام تیز و برنده حمایت می کند ، درست است که نوزاد در آن سن قادر به راه رفتن نمی باشد اما  در ظاهر او بسیار تاثیر گذار است ، اگر تمام لباس های شیک را تن نوزاد کرده اما کفش نوزاد تهیه نشود ثیپ و استایل کاملا متفاوت خواهد شد.

سرهمی نوزاد

انواع مختلفی از لباس سرهمی نوزاد در بازار وجود دارد که نمونه های آن را دی ذیل معرفی خواهیم کرد.

بادی نوزاد

بادی نوزاد همان مدل نرمال سرهمی است که در سه مدل آستین بلند ، آستین کوتاه و آستین حلقه ای تولید می شود ، دکمه های بادی از داخل پا خورده می شود و از پایین می بایست به سمت سر نوزاد خارج شود.

کیمونو نوزاد

دکمه های کیمونو از رو و از گردن به صورت نیم داریه تا وسط پا های نوزاد ادامه دارد و کیمنو از جلو باز می شود. و در رنگ های شاد و طرح های زیبا تولید می شود ، نوع یقه کیمونومعمولا گرد است و نوزاد شما در آن احساس  آرامش می کند.

کلاه نوزاد

در فصل های سرد برای محافظت از سر کودکان کلاه نوزاد بسیار ضروری می باشد دقت داشته باشید حتی اگر دمای اتاق خواب شما در شب مناسب است از کلاه برای نوزاد استفاده کنید.

پیشبند نوزاد

برای محافظت از لباس های خوشگل و شیک در دوران نوزادی حتما پیشبند برای نوزاد شما  پیشنهاد می شود.

دستکش نوزاد

ناخن های نوزاد بعد از تولد باعث می شود که صورت خود را خراشیده و باعث آسیب به خود شود، دقت داشته باشید که ناخن نوزاد را به دلیل نرمی ناخن های نمی توان کوتاه کرد از این رو دستکش نوزاد بسیار توصیه می شود.

زیرپیراهن نوزاد

برای گرم نگه داشتن نوزاد زیر پیراهن نازک همچنین جلوگیری از تعرق نوزاد پیشنهاد می شود.

بهترین جنس لباس نوزاد چیست؟

برای خرید لباس نوزاد دقت داشته باشید که جنس لباس بسیار مهم و قابل توجه است ، حتما در موقع خرید به متریال آن دقت که حتما الیاف آن 100 درصد نخی و کتان باشد ، اگر مواد پلیمری در آن بکار رود
لباس نوزادی شیک و برند
بیشترکمتر نشان دادن
تنظیمات
منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود