Koton

نمایش 1 تا 12 از 1840 مورد

کوتون

برند کوتون در سال 1998 توسط ییلماز و گولدن تاسیس شد. این برند کار خود را در ابتدا از یک مغازه 25 مترمربعی در استانبول شروع کرد و امروزه یکی از معروف ترین توایدکنندگان تولید پوشاک در ترکیه است.

برند کوتون

یکی از ویژگی های اصلی برند کوتون راضی نگه داشتن همه اقشار جامعه با سلایق و درآمد های مختلف است. این برند توانسته است که به خوبی در مسیر پیشرفت حرکت کند. راز خاص بودن این برند در مشتری مداری آن است .این برند با قیمت مناسب ، کیفیت خوب توانسته است تا مشتریانی دائمی داشته باشدتحقیقات نشان میدهد که کوتون نام تجاری برتر و محبوب مشتریان در مرکز خرید در سال 2012 بوده است.

محصولات کوتون

برند کوتون در ابتدا به تولید پوشاک بانوان رو آورد اما با موفقیت این برند و طی کردن پله های ترقی محصولات خود را برای تولید محصولات مردانه و بچه گانه گسترش داد.

خرید محصولات کوتون

برای خرید محصولات کوتون باید به نوع سایز بندی محصولات دقت کرد از آنجایی که برند کوتون ترک است و راهنمای سایز آن با برند های اروپایی متفاوت است.

قیمت کوتون

همونطور که گفته شده قیمت کوتون نسبتا مناسب است و یکی از علت محبوبیت این برند همان قیمت مناسب این برند است . هرچند که برند هر فصل کالکشنی را به صورت اختصاصی طراحی میکند.

نمایندگی کوتون

برند کوتون در بیش از 34 کشور دنیا نمایندگی رسمی دارد. نمایندگی رسمی کوتون در ایران را می توانید از طریق جستجو کردن در گوگل پیدا کنید. فروشگاه اینترنتی شیک پوش محصولات کوتون را برای خرید اینترنتی کوتون در سایت قرار داده است.

بیشترکمتر نشان دادن

تنظیمات

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود