دسته ها
قیمت
تومان تومان
فیلتر

LC waikiki

ال سی وایکیکی

برند ال سی وایکیکی در سال 1985 در کشور فرانسه توسط یک طراح فرانسوی و شریکش تاسیس شد . وایکیکی نام ساحل زیبایی در هاوایی و LC به فرانسوی به معنی دوستی است . شعار این برند همه مستحق خوش پوشی هستند است.

برند ال سی وایکیکی

برند ال سی وایکیکی در سال 1997 به یک شرکت ترک فروخته شد . به همین خاطر است که غالبا این برند را به عنوان یک برند ترک می شناسند . از طرفی دیگر این برند پس فروخته شدن آن به ترکیه پله های پیشرفت را طی نمود و امروزه جایگاه ویژه ای در بین برند های دنیا دارد. هم چنین برند ال سی وایکیکی یکی از برند های برتر ترکیه محسوب می شود.

محصولات ال سی وایکیکی

محصولات ال سی وایکیکی به سه دسته زنانه ، مردانه و بچه گانه تقسیم می شود . این برند انواع محصولات لباس ، کیف و کفش و اکسسوری را تولید می نماید. محصولات این برند یکی از مقرون به صرفه ترین برند های مورد علاقه ایرانیان است.

خرید محصولات ال سی وایکیکی

برای خرید محصولات ال سی وایکیکی باید توجه کنیم که این برند از برند های مقرون به صرفه است لذا طرفداران بسیاری دارد. شما با هر سلیقه و استایلی می توانید لباس مورد علاقه خود را خرید کنید.

کفش ال سی وایکیکی

یکی از محصولات ال سی وایکیکی کفش ال سی وایکیکی است . کفش ال سی وایکیکی در مدل های متنوع کفش پاشنه بلند ، کفش تخت ، کتونی ، بوت تولید می شود.

قیمت ال سی وایکیکی

همانگونه که گفته شده بود برند ال سی وایکیکی مقرون به صرفه است و جزئی از برند های ارزان قیمت ترکیه حساب می شود لذا با این تفاسیر قیمت ال سی وایکیکی مناسب است.

نمایندگی ال سی وایکیکی

برند ال سی وایکیکی در بسیاری از کشور های جهان نمایندگی رسمی دارد. بر اساس تحقیقات به عمل آماده مشخص شده است که این برند در حال حاضر تصمیم دارد تا سال 2023 یرترین برند از لحاظ پراکندگی شعبه در اروپا باشد.

بیشترکمتر نشان دادن

تنظیمات

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود