دسته ها
قیمت
تومان تومان
فیلتر

Nike نایک

نایک

برند نایک در سال 1964 توسط بیل باور من و فیل نایت تاسیس شد. بیل باور من مربی دو و میدانی در آمریکا و فیل نایت دونده بود. پس گذشت زمانی این دو تصمیم گرفتن تا تکنولوژی تولید کفش ورزشی را ارتقا دهند. نام این برند از الهه یونانی پیروزی ، نایک برداشته شد.این شرکت در ابتدا توزیع کننده یک برند ژاپنی در آمریکا بود.

برند نایک

برند نایک در نهایت در سال 1971 تولید کفش کتونی نایک را آغاز کرد . مدل های کفش کتونی نایک در بین ورزشکاران بسیار محبوب است و این برند حامی بسیاری از ورزشکاران بزرگ دنیا بوده است.

محصولات نایک

برند نایک علاوه بر کتونی ورزشی انواع لباس ورزشی نایک و تجهیزات ورزشی نایک نیز تولید می کند . این برند سال ها برای ورزشکاران المپیک طراحی و تولید لباس ورزشی و کتونی ورزشی را انجام میدهد . این برند با توجه به نوع ورزش و المان هایی که برای آن مورد نیاز است لباس ورزشی را طراحی میکند. هم چنین این برند برای انواع رشته های ورزشی طراحی و تولید لباس مناسب را انجام میدهد.

خرید محصولات نایک

برای خرید محصولات نایک باید به مدل و سایز بندی محصولات دقت کرد. سایز بندی نایک از جمله برندهایی است که انواع متنوع سایز را دارد. حتی سایز بندی بزرگ برای افرادی نگران آن هستند که سایز کفش خود را در هیچ برندی پیدا نمی کنند.

کتونی نایک

معروف ترین محصول برند نایک شاید کتونی های این برند باشد. این برند سال ها با تحقیق و ارائه روش های جدید سعی در تولید انواع کتونی ورزشی برای انواع رشته های ورزشی بوده است . بسیاری از کتونی های نایک نیز برای استفاده روزانه تولید می شوند. بعضی از مدل ها معروف کتونی نایک شامل موارد زیر است : 

کتونی نایک جردن

کتونی نایک ایر فورس

کتونی نایک ایر زوم

کتونی نایک پگاسوس

قیمت نایک

محصولات نایک قیمت های متنوعی دارد . بعضی از محصولات نایک بویژه محصولات سفارشی این برند قیمت بالایی دارند . برخی مدل ها نیز که مدل های معروف و پر فروش این برند هستند قیمت های مناسب تری دارند.

نمایندگی نایک

برند نایک در اکثر کشور های جهان نمایندگی رسمی دارد و محصولات خود را به صورت آنلاین و فیزیکی به فروش می رساند . متاسفانه در ایران نمایندگی رسمی وجود ندارد ولی شما می توانید نیوکالکشن نایک را از فروشگاه اینترنتی شیک پوش به صورت آنلاین خرید کنید.

بیشترکمتر نشان دادن

تنظیمات

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود