آشنایی با تیم ویکتوریا سکرت و فشن شو پر طرفدارش

نوشته شده در تاریخ1395-09-12 توسط 3366

فشن شو ویکتوریا سکرت یکی از بزرگترین فشن شو های دنیای مد در این روزهاست. به طوری که در طی سالهای اخیر به شکلی حیرت آور مورد استقبال مردم در سراسر دنیا واقع شد، این شو به علت فضای شاد و سرگرم کننده ای که دارد  مخاطبان زیادی را به خود جذب میکند. مطلب زیر جهت هر چه بیشتر آشنا شدن با این فشن شو و مدلهای مشهور این برند که ملقب به 'انجل' (angel) میباشند است.

هر ساله تعداد زیادی در این فشن شو شرکت میکنند تا از یک محیط پر انرژی که همراه با حضور بهترین خواننده های موسیقی آمریکاست بهره مند شوند و هم چنین از سرگرمی های جذاب دیگر و کت واک های(cat walk) حرفه ای این تیم الهام بگیرند. جنبه سرگرم کننده این شو بیشتر مورد توجه است. نقطه قوت این شو در تبلیغات عظیمی است که هر ساله برای معرفی کالکشن ها و طرحهای جدید خود در زمینه لباس زیر زنانه به کار میگیرد. این شو به علت شهرت و محبوبیت فراوانش دارای تدارکات بسیار است و دارای تیمی بزرگ در پشت صحنه میباشد. مدیر اجرایی این شو(Monica Mitro) میگوید: "که هر بار برگزاری این مراسم حداقل از یک سال قبل برنامه ریزی میشود."

 

 

مونیکا میترو(Monica Mitro)

 

 

یکی از عناصر مهم این شو بدون شک مدلهای فوق العاده جذاب و خوش اندام این برند هستند که با محبوبیت فراوان در شبکه های اجتماعی شاید از علت های اصلی موفقیت این شو میباشند. مدلهایی که شهرت خود را از همین نام یافتند ولی با درخشش هر چه بیشتر خود در دنیای مد بر شهرت هر چه بیشتر این برند  افزودند.

سرشناس ترین این مدلها: بلا حدید(Bella Hadid)، آدریانا لیما(Adriana Lima)، جی جی حدید(Gigi Hadid)، آلساندرا آمبرسیو(Alessandra Amberesio)، کندال جنر(Kendall Jenner)، ایرینا شیک(Irina Shayk)، تیلور هیل (Taylor Hill) و میراندا کر(Miranda Ker) میباشند.

شوی امسال ویکتوریا سکرت در (grand palais)، در پاریس برگزار شد که مطابق روند همیشگی برنامه با نورهای صورتی مزین شده بود.

در ادامه چندین عکس از برترین مدلهای این شو را با هم میبینیم.

 

 

 

 

میراندا کر(Miranda ker)

 

 

 

جی جی حدید(Gigi hadid)

 

 

تیلور هیل(Taylor Hill)

 

 

 

کندال جنر(Kendal Jenner)

 

ایرینا شیک(Irina shayk)

 

آدریانا لیما (Adriana lima)

 

بلا حدید (Bella hadid)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود