بیوگرافی کوتاهی درباره برند محبوب گوچی

نوشته شده در تاریخ1395-10-03 توسط 2277

یکی از برندهای مطرح در دنیای مد و هم چنین محبوب در دنیای مشاهیر گوچی است و در طی سالها توجهات بسیاری را به خود اختصاص داده به گونه ای که به عنوان یکی از برترین برندهای لوکس جهان شناخته میشود، به دست گرفتن کیف و یا به پا کردن کفش گوچی آرزوی هر دختر و پسری است. در مطلب زیر درباره گوچیو گوچی بنیان گذار گوچی و تلاشش در زمینه به شهرت رساندن این برند میخوانیم.

 

                   
 

                 

 

                            

 

گوچیو گوچی پسری هنرمند که در سال 1881 به دنیا آمد. او خانه گوچی را در سال 1906 در فلورانس تاسیس کرد. اولین طرح های گوچی در زمینه کالاهای چرم بود و بدین گونه بود مه او به استعداد خود در زمینه طراحی پی برد.

 

گوچیو گوچی

 

در سال 1920 شروع به فروش کیف های چرم به اسب سواران کرد و زمانی که مردم سیستم های جدید را جایگزین سیستم های قدیمی حمل و نقل کردند، او محصولات خود را از کیف چرمی به چمدان چرمی ترفیع داد.

در سال 1938 گوچی اولین مغازه خرده فروشی اش به نام Via Condotti در روم راه اندازی کرد. در سال 1947 محصول اصلی گوچی که همان کیف های چرمی با دسته های بامبو (چوب خیزران) بودند، به سرعت تولید شدند. در سال 1950 نشانه این برند به همگان معرفی شد.

 

 

گوچیو گوچی خیلی از کلاسیک های خود را مانند چمدان، کروات، کفش و کیف های اسپرت با دسته های بامبو را تولید کرد.

بعد از مرگش در سال 1953 خانواده او با راه اندازی مغازه هایی در پاریس، بورلی هیلز، لندن، توکیو و .... ، این شرکت موفق را به سطح بالاتری رساندند.

در 1960 شهرت بسیار افزایش یافت ستاره های هالیوود مانند گریس کلی (Grace Kelly)، پیتر سلر (Peter Seller) و آدری هپ برن (Audrey Hepburn) با به تن کردن لباس های این برند گوچی را با کلمه شیک مترادف نامیدند.

 

(Audrey Hepburn)

 

(Peter Seller)

 

(Grace Kelly)

 

جک کندی با انداختن تصاویری به همراه یک کیف گوچی نام آن را بر سر زبان ها انداخت و لوگوی GG برای این برند برگزیده شد.

 

(tom ford)

در سال 1990 تام فورد مدیر اجرایی گوچی، گوچی را دوباره به مرکز توجهات برگرداند و در حال حاضر خط تولیدی این برند در زمینه تولید عطرها، ادکلن ها، مواد آرایشی و زیبایی و کفش و کیف بسیار قوی عمل کرد.

محصولات مرتبط
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود