چگونه با کفش پاشنه بلندباید راه رفت؟

نوشته شده در تاریخ1396-01-28 توسط 1897

چگونه با کفش پاشنه بلند راه برویم؟ به قول مرلین مونرو که می گوید : " کافی است به دختران کفش مناسب بدهید تا دنیا را فتح کنند." به پا کردن کفش پاشنه بلند و استفاده صحیح از آن نقش زیادی در اعتماد به نفس زنان و دختران جوان دارد، از این رو اگر دچار مشکل در راه رفتن با کفش پاشنه بلند خود هستید چند راه ساده برای طرز صحیح پوشیدن این کفش را به شما پیشنهاد میکنیم.

1- گام های خود را کوچک و آهسته بردارید بدون آنکه زانوان خود را بیش از حد خم کنید. اگر بخواهید گام های بلندتری بردارید همانطور که هر روز با کفش راحتی خود برمیدارید. پس اگر شما نمی خواهید از پس مشکل قد خود بر بیایید باید از عجله در گام بر داشتن خودداری کنید.

 

 

2- اول پاشنه خود را بر زمین بگذارید و سپس انگشتان پا را :

برای آنکه گام شما طبیعی به نظر برسد، شما باید ابتدا پاشنه خود را بر زمین بگذارید و سپس به آرامی نوک پا را به زمین بگذارید. وقتی سنگینی بدنتان روی پاشنه می افتد خود را به جلو هل دهید و وزن را به پنجه پا منتقل کنید.

 

 بیشتر بخوانید: نکاتی برای خرید اینترنتی کفش پاشنه بلند زنانه3- یه زن زیبا باید حالت بدنی بدون عیب و نقصی داشته باشد. شانه خود را صاف کنید و چانه را موازی با زمین بگیرید. به این شکل ماهیچه شکم شما سفت می شود و شما لاغرتر به نظر خواهید رسید.

 

 

4- برای آنکه مثل یک مدل راه بروید یک خط صاف را پیش روی خود مجسم کنید و محکم  و با اقتدار روی آن راه بروید. در هر قدم یک پای خود را جلوی دیگری بگذارید. من بارها این کار را امتحان کرده ام باور کنید در حین راه رفتن نظر همه را به خود جلب خواهید کرد.

 

                                            

 

5- تو خونه تمرین کنید.

نوشته‌های مرتبط
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود