چگونه یک لباس شب شیک مناسب با انداممان انتخاب کنیم؟؟

نوشته شده در تاریخ1395-09-12 توسط 1688

انتخاب لباس شب بر خلاف تصور عام کار سختی نیست، کافیست که بدانید که به دنبال چه میگردید، چه رنگی را دوست دارید؟؟ کدوم مدل را دوست میدارید و چه سبک پارچه ای مد نظرتان است، علاوه بر اینها باید بدانید که انتخاب لباس شب و هر لباسی دیگری کاملا سلیقه ای است و اصلا نیازی به تقلید نیست، بلکه شما میتوانید استایل خود را تنها با رعایت چند نکته ظریف تعیین کنید. در مطلب زیر آنچه که در انتخاب لباس شب و مهمانی به کار شما می آید را پیشنهاد میکنیم.

توجه به ظاهر و فرم بدن در انتخاب لباس شب بسیار مهم است.در ابتدا باید 2 نکته مهم را یادآور شوم:1- هیچ سایز ایده آلی وجود ندارد، 2- هیچ فرم بدنی بی نقص نیست،  پس باید یاد بگیریم که بدن خود را دوست داشته باشیم و این که چگونه لباسی بپوشیم که بالانس آن را حفظ کند. شما میتوانید متناسب با فرم بدنی خود آنچه که شما را تک و جذاب تر نشان میدهد انتخاب کنید. برای مثال اگر شما چاق هستید لازم نیست که حتما با یک لباس بسیار تنگ هم در تحرک دچار سختی شوید ( لباس شما در مرحله اول باید راحت باشد) و هم آنکه که چین و چروک زشتی در قسمت های چاق بدن خود به وجود آورید، بلکه اگر آنچه را که کاملا اندازه شماست انتخاب کنید در کمال تعجب لاغرتر به نظر میرسید.

جهت مشاهده تصاویر بیشتر از الباسهای شب روی عکس ها کلیک کنید.

 

 

لباس شب سره همی زنانه برشکا

 

 

لباس شب زنانه برشکا

 

 

لباس شب زنانه منگو

 

لباس شب زنانه استرادیوریوس

 

 

لباس شب زنانه ماسیمو دوتی

 

 

 بیشتر بخوانید: 7 لباس و پوشاکی که هر مردی در کمد لباس خود نیاز دارداگر شما کوتاه قد هستید از لباس های یقه 7 استفاده کنید زیرا که توجهات را به سمت بالا تنه جلب میکنند و هم اینکه باعث میشوند اگر چاق هستید چاقی شما به چشم نیاید. این گونه لباسها شما را قد بلندتر نشان میدهند.

برای بلندقدتر به نظر رسیدن میتوانید از دامن هایی که بالای زانو هستند استفاده کنید زیرا به شکلی طبیعی توجهات را به پاهای شما معطوف میکنند و باعث میشوند که شما قد بلندتر به نظر برسید.

نکته دیگر برای بلند قد به نظر رسیدن  استفاده از کفش پاشنه بلند است.

نکته دیگر رنگ پوست شماست!!!

آیا میدانستید که اولین فاکتوری که زیبایی شما را تعیین میکند پوست شماست پس تا آن جایی که میتوانید به آن بها بدهید تا عمر زیبایی و جذابیت خود را افزایش دهید. افرادی که دارای پوست های تیره هستند از لباس های روشن مانند سفید و یا زرد استفاده کنید و از پوشیدن لباس هایی تیره رنگ مانند قهوه ای پرهیز کنید زیرا که  رنگ پوستتان  تیره تر و کدر تر میشود و از جذابیت شما میکاهد.

در عوض افرادی که دارای رنگ پوست روشن هستند باید تا آن جا که میشود از لباسهای با رنگ روشن پرهیز کنند یا اگر میخواهند یک لباس با رنگ روشن بپوشند حتما آن را با یک رنگ تیره یا متضاد آن رنگ روشن همراه کنند تا سفیدی پوستشان تشدید نشود.

 

 

لباس شب زنانه منگو

 

 

لباس شب زنانه منگو

 

 

لباس شب زنانه برشکا

 

 

لباس شب زنانه برشکا

 

 

لباس شب زنانه برشکا

 

 

لباس شب زنانه ماسیمو دوتی

 

ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود