کمد کپسولی چیست ؟ چرا کمد کپسولی ؟

کمد کپسولی چیست ؟ چرا کمد کپسولی ؟

کمد کپسولی چیست؟ چرا کمد کپسولی ؟

با توجه به صنعتی شدن شهرها و مزایایی که در شهر نشینی و صنعتی شدن در شهرها وجود دارد، ولی معایبی هم دارد که یکی از این معایب این است که متراژ خانه ها براي برخي خانواده ها هر روز كوچك و كوچكتر شود و همچنین افزايش اجاره بها مساحت خانه هاي اجاره نشينان را كاهش مي دهد. متناسب با کوچک شدن خانه ها،کمدها لباس هم کوچک می شود و دردسرهای کمد های کوچک را شاید شما هم تجربه کرده باشید واین دردسرها دوچندان می شود اگر شما مستاجر و اجاره نشین باشد.

با توجه به اینکه خانم ها دوست دارند که لباس هاشون از تنوع رنگی و تنوع لباس برخوردار باشند ولی با توجه به مشکلاتی که ذکر شد باید فکر کردن به کمدی پر از لباس های متنوع را از ذهن خود دور کنند و البته ناراحت این موضوع نباشید کمد کپسولی، پیشنهاد ویژه ای است که ما برای شما داریم.

کمد لباس کپسولی یه کمد لباس کوچک که از قفسه های متنوع تشکیل شده است و متشکل ازلباس هایی است که دوست دارید بپوشید.

 شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با داشتن تعداد زیادی لباس برای رفتن به مراسم های متنوع دچار مشکل و سردرگمی شوید. اما با استفاده از کمد کپسولی شما می توانید تعداد لباس ها را کم کنید و با این روش شما حتما یک لباس برای پوشیدن و رفتن به مراسم های مختلف دارید .

با کمک کمد کپسولی شما می توانید درهنگام خرید لباس هایی را انتخاب می کنم که بعد از خرید پشیمان نشوید، وهمچنین شما می توانید لباس های که دوست ندارید و بی کیفیت هستند از قفسه لباس های خود حذف کنید و توجه داشته باشید که کمد کپسولی با توجه به هر فصل تغییرمی کند.

برای داشتن یک کمد لباس کپسولی باید چکار کنیم:

  • کمد خود را بر روی 5 مورد مرتب کنید.
  • فقط 5 مورد را به مدت سه ماه بپوشید.
  • در طول فصل به خرید نروید.
  • در طی دو هفته آخر فصل ، برای کپسول بعدی خود برنامه ریزی و خرید کنید.
  • مبلغی که برای کپسول بعدی خریداری می کنید به عهده شماست اما کمتر هم بیشتر است.

 

معرفی محصولاتی که باید در کمد کپسولی خود داشته باشید:

  • کفش پاشنه بلند مشکی
  • بوت چرم بلند و نیم بوت زنانه
  • کفش کتونی برای استفاده روزانه
  • کفش تخت و کالج زنانه
  • صندل زنانهکفش پاشنه بلند مشکی :

کفش پاشنه بلند کفشی است که نسبت به انواع دیگر کفش ها پاشنه ای بلندتر دارد. کفش پاشنه بلند به دلیل زیبایی که دارد در مهمانی ها وعروسی ها و جشن ها استفاده می شود و کفش های پاشنه بلند از نظر ارتفاع ساق به سه دسته تقسیم می شوند.

کفش هایی با پاشنه نزدیک 6 سانتی متر را پاشنه کوتاه و کفش هایی با پاشنه 8 سانتی متر را متوسط و کفش هایی بالاتر از 8 سانتی متر را پاشنه بلند می گویند و این را باید در نظر گرفت که هر خانم شیک و خوش سلیقه باید حداقل یک کفش پاشنه بلند مشکی را در کمد کپسولی خود داشته باشد که به راحتی قابل ست شدن با هر استایل و هر رنگ و هر نوع لباس باشد.

بوت و نیم بوت:

از این نوع کفش ها برای فصل زمستان از آن ها استفاده می کنند .بوت ها از نظر ارتفاع ساق به سه دسته  بوت Boots، نیم‌بوت Ankle Boots و بوتی Booties تقسیم می شوند. از مزایای بوت ها علاوه برمحافظت پا در برابر سرما، استایلی شیک و جذاب را برای شما بوجود می آورد.

بوت‌های بلند با قد تا روی زانو  به دلیل اینکه کشیدگی و زیبایی پاها را به خوبی نشان می‌دهند از جذاب ترین و شیک ترین کفش های زنانه هستند، اگر یک مدل ساده و ترجیحا مشکی را انتخاب کنید، می‌توانید مطمئن باشید که با اکثر لباس‌های شما ست می‌شود.­ بوت های بلند، به این دلیل که بخش عمده‌ای از استایل شما را به خودشان اختصاص می‌دهند، کیفیت در آن‌ها اهمیتی دو چندان پیدا می‌کند، پس بهترین انتخاب یک بوت بلند چرم است.بوت چرم بلند را باید با شلوارجین یا لی جذب ست کرد ویا با مانتوهای بلند خوشگل و یا با مانتوهای کوتاه رنگی متناسب با رنگ بوت استایل شما را فوق العاده می کند.

برای آشنا شدن با محصولات دیگر کمد کپسولی با ما همراه باشید.نوشته شده در 1398-12-04 توسط 0 140

منو