دسته ها
قیمت
تومان تومان
فیلتر

Puma

پوما

برند پوما داستان جالبی دارد .در سال 1924 دو برادر آلمانی برندی را برای تولید کفش کتونی و ورزشی تاسیس نمودند اما چند سال بعد به دلایلی تصمیم بر جدایی گرفتند و هر کدام راه خود را ادامه دادند . از همان ابتدای جدایی مقدمات تاسیس برند پوما چیده شد . دقیقا همان زمانی که آدولف یکی از برادر ها برند آدیداس را تاسیس کرد رودولف نیز برند پوما را تاسیس نمود.

برند پوما

برند پوما در ابتدا به نام رودا مشهور بود اما رودولف متوجه شد برای موفقیت باید نام برند را عوض کند لذا با تحقیق بسیار نام پوما را برگزدید که معنای نوعی گربه است که تا 20 متر می پرد و در هنگام پرش شکار می کند این برند در سال 1948 نام خود را تغییر داد.بین برند پوما و آدیداس از ابتدا رقابت شدیدی وجود داشت که باعث می شد این دو برند بسیار پیشرفت کنند و این به نفع خریداران بود.

محصولات پوما

محصولات پوما غالبا محصولات ورزشی است . این برند تولید کننده محصولات ورزشی بخصوص برای باشگاه های ورزشی و شخصیت ورزشی بزرگ دنیاست. حتما هنگام برگزاری مسابقات ورزشی لوگو این برند را بروی پیراهن ورزشکاران دیده اید.

خرید محصولات پوما

یکی از روش های خرید محصولات پوما ، خرید اینترنتی محصولات پوما می باشد .خرید محصولات پوما شامل خرید کتونی پوما ، خرید لباس ورزشی پوما و خرید کیف ورزشی پوما می باشد.

کتونی پوما

کتونی پوما مدل های متنوعی دارد که هر کدام از مدل های آن برای استفاده در انواع ورزش ها و مناسبت ها قابل استفاده است. حال با توجه به اینکه کتونی را برای استفاده روزانه و یا یک ورزش تخصصی می خواهید استفاده کنید می توانید مدل های متفاوت این کتونی پوما را انتخاب کنبد.

لباس ورزشی پوما

لباس ورزشی پوما شامل انواع متنوع شلوار ورزشی پوما ، پیراهن ورزشی پوما ، سویشرت پوما ، اکسسوری ورزشی پوما می باشد.

قیمت پوما

محصولات پوما از لحاظ قیمت بسیار متنوع هستند اما به طور کلی قیمت محصولات پوما متوسط رو به بالا است . این برند نسبت به برند آدیداس و نایک از لحاظ قیمت مناسب تر می باشد.

نمایندگی پوما

نمایندگی برند پوما در ایران به صورت رسمی فعالیت ندارد . برای خرید محصولات ارجینال و اصل برند پوما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی شیک پوش اقدام نمایید.

بیشترکمتر نشان دادن

تنظیمات

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود